Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy ebből gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ebből gond lesz? (terhesség)

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a barátommal:óvszerrel.

Majd eltelt egy fél óra, 45 perc és megint.

DE : mielőtt felhúzta az óvszert betette a péniszét kb 2x. úgy félig, háromnegyedig. Majd aztán húzta fel az óvszert és megtörtént a 2. aktus.

Lehetséges, hogy maradt a péniszén sperma, amikor betolta? Lehet ebből baj?


2013. nov. 5. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Sosem tudom megérteni ez mire jó...

Egyébként abszolút valószínűtlen a terhesség de most komolyan, ez miért jó?

2013. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínűtlen ez igaz, de attól még lehetséges, mert attól még volt rajta sperma, ennyire tartóztassátok meg magatokat, mert ez így elég merész játék
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze,és lehet belőle baj.1-2másodperc is elég a bajhoz...Szóval két hét múlva tesztelj.
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

miden lehetséges. Bár a legtöbb guminál rásegít a halálozásra a spermicid is.


Most már késő bánat ha nem jön meg a mesi, akkor gáz van. Ha megjön akkor megúsztad.

2013. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0,001% az esélye kb annyi h isten d*ugta meg máriát
2013. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D

1 nap vagy 50 ilyen kérdés van, remélem nem lett mind terhes :D

arra elég érettek vagytok hogy kufircoljatok, de arra már nem hogy viseljétek következményeit

2013. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn volt a dolog,szerdán azaz tegnap vettem be 72 orasot,hátha. De soha többet nem vagyok ilyet,nem is tudom miért engedtem. Akkor igy nem lehet gond Ugye?
2013. nov. 7. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtam, két hét múlva tesztelj. Vagyis a szextől számított 14. napon! Akkor derül csak ki, hogy baj van-e.Vérzés jelentkezhet úgy is, ha terhes vagy...Szóval sajnos csak 14 nap múlva,ha végzel egy tesztet,akkor tudod meg.
2013. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!