Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Cypromixet szedek, és később jött meg 2 nappal. és eléggé gyenge is a vérzésem. a 3. levelet fejeztem be, és csak az első levél után voltam együtt gumi nélkül a barátommal, pedig a dokim 2hetet mondott, hogy addig várjunk, de mi többet vártunk. aztán a 2. levél után a 7 napos szünet elején(mikor még nem volt meg) együtt voltunk gumi nélkül, ekkor is késett egy napot. lehetséges hogy csak azért, mert együtt voltunk? hányinger, semmi nincs, csak gyengébb mint szokott, bár az első napon vagyok most, de akkor is. tudom ne idegeskedjek, mert az még rátesz, de nem ideges vagyok, csak félek, mert nem jönne jól most egy baba. kérlek segítsetek! volt már nálatok is ilyen? remélem tabi mellett nem esek teherbe...

18/l


2009. nov. 15. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ohh persze , nálam is már volt ilyen... nagyon kétségbe voltam esve... a 7 napos szünet előtt csináltuk és nekem meg se jött akkor, csak barna folyadék volt...de aztán bepótolta a következő szünetbe :D ... nem kell aggódni.

De máskor azért figyeljetek.... :)

2009. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már megírtuk egy páran korábban, én legalábbis igen, h nem vagy terhes.
2009. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak össze zavarodhatott a szervezeted, semmi gond nincs ha rendesen szedted a gyógyszert és vártál annyit amennyit az orvos mondott! ne aggódj, majd idővel helyre rázódik a vérzésed is :)
2009. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kicsit megnyugodtam :) remélem tényleg nincs gond, majd lehet h tesztelek...
2009. nov. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!