Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt óvszer utáni életked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt óvszer utáni életkedv. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

A múlthéten szeretkeztünk a barátommal és kiszakadt az óvszer... bevettem az eseményutáni tablettát, de mivel tombolnak bennem a hormonok továbbra is szeretnék a barátommal szexelni de rettentően félek, hogy még1x kiszakad mivel a tabletta eléggé káros...

Mennyi az esélye, hogy még1x kiszakad?

Azt a csomagot egyből dobjuk el, ne is használjuk belőle a többit?

Mivel még csak 15 vagyok és nem is szeretnék fogamzásgátlót szedni, hogy küzdhetem le ezt a félelmemet?

Nagyon szépen szeretnék mindenkit megkérni, hagyjon fel az ítéletekkel...


2013. nov. 3. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne dobjátok el ha jó a szavatossága figyeljetek jobban
2013. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy alkalmazz hormonmentes fogamzásgátlókat, pl pharmatex termékek, vagy kifejezetten az óvszerekkel együtt alkalmazható spermicid krémek (azt hiszem a durexnek is van). ezek mellett, ha ki is szakad az óvszer, minimális a teherbe esés lehetősége
2013. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
csináljátok popsiba:)
2013. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a kiszakadt óvszernél azért eléggé magas még mindig :/
2013. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

miben különbözik a hormonmentes fogamzásgátló a többitől?

és mér jó a spermicid krémek?

2013. nov. 4. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:

hormonmentes a helyi fogamzásgátló, ami vagy kenőcs, vagy kúp, amit a hüvelybe felhelyezve elolvad. ezek olyan anyagot tartalmaznak, amelyek elpusztítják a spermiumot, így életképes spermium nem jut el (elvileg) a méhedbe. de olvass utána akár a pharmatex oldalán. a spermicid = spermaölő

a fogamzásgátló tabletta az komolyan beleszól a te "működésedbe", hormonokkal szabályozza a peteérésedet. ellenben ezek a hormonmentes eszközök nincsenek hatással a te szervezetedre, pontosan olyanok, mint például az óvszer.

2013. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy segítettél nagyon rendes vagy:)
2013. nov. 4. 00:08
 8/11 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. nézz szét neten, hogy milyen lehetőségek vannak még az óvszer mellett (azzal párhuzamosan), amiket ennyi idősen is nyugodtan alkalmazhatsz. én sem vagyok olyan jártas a témában, csak ennyit tudtam segíteni.
2013. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért ésszel. a gumi, meg a tabletta a legbiztosabb védekezési módok, nyilván ne szedj fogamzásgátlót 15 évesen, de javaslom, hogy guglizd meg a "pharmatex baba" kifejezést, mielőtt kétes hatékonyságú szereket kezdesz el alkalmazni. nem mellesleg -nosce te ipsum- alapon ismerkedj meg a saját szervezeteddel, nagyon remek összefoglalókat lehet találni a neten, illetve a biosz könyvekben, hogy mikor termékeny egy nő, illetve mikor nem. így a parafaktort lehet kicsit csökkenteni.
2013. nov. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tablettát idősebben sem kellene szedni, mert amit az művel a szervezettel, az minden, csak nem normális. lehet, hogy az a legbiztosabb fogamzásgátló módszer, de a menstruáció megszűnik létezni, már csak megvonásos vérzés van onnantól, a rengeteg vetélésről nem is beszélve, ami azok körében fordul elő, akik évekig tablettáztak a baba előtt.


a pharmatexet nem elsődleges, hanem kiegészítő fogamzásgátlónak ajánlottam, ami a leírásában is szerepel. aki rendszeresen csak ezt használta, az meg is érdemli, hogy gyereke lett. a betegtájékoztató is kihangsúlyozza, hogy más védekezési mód mellett ajánlott.

2013. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!