Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet kapni my size óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni my size óvszert?

Figyelt kérdés

47 vagy 49-es kellene még nem tudom melyik. Gyógyszertárban lehet kapni?

Sexshopból nem szeretném megrendelni.

Vagy van-e más ami e körül a méret körül mozog?



2013. nov. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Megrendeled erotikashow.hu-n.

Én is onnan rendelem.

Aztán Pick Pack Pontra kéred, magyarul egy Inmedio újságüzletbe.

Kapsz sms-t, hogy mikor kell menned a csomagért, ahol egy barna boríték vár, csak a neved lesz rajta, és az összeg.

Az sehol sem, hogy honnan rendelted, vagy, hogy mit tartalmaz. Teljesen diszkrét ez.

Ráadásul van ajándékcsomag is, ha bizonyos összeg felett vásárolsz, néha ingyenes a szállítás is.

2013. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És az összeget neten kell fizetni vagy ott?

Csak azért nem akartam rendelni mert nem múltam 18. 16 vagyok.

2013. nov. 2. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudok mást, ne úgy regisztrálj, hogy 97-es vagy, hanem, hogy 95-ös.

Az összeget a Pick Pack Ponton fizeted, bemész, és megmondod, hogy érkezett egy csomagod (erről kapsz sms-t aznap reggel), és a neved, ennyi. Nem kérnek semmi iratot, szóval nem derülhet ki, hogy nem múltál el tizennyolc.

2013. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez így tényleg jó ötlet, de tuti hogy nem kérnek ha látják hogy nem vagyok 18? Vagy ott a pick pack pointon nem tudják hogy ez sex shopos áru? Nem csak ez ékezik hozzájuk? Másik hogy feltétlen kell telefonszám? Azt se szeretném ha nem muszáj :-)
2013. nov. 4. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Én falun lakom, és így mindig odakérem, úgy könnyebb.

Szóval, volt már elektromos fogkefe, vagy szakállvágó is.

Ami tudtommal nem erotikus cikk, haha. :D

Ne félj, egy barna boríték fog várni, semmi jelzés, csak a neved, és az összeg.

Nyugodtan rendeld meg. :)

2013. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonszám? Az kell, mert fel fognak hívni, de ott sem kérdezik meg a korod, hanem közlik, hogy "pl.: pénteken lehet majd átvenni".
2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!