Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tavaly novemberben vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly novemberben vettem óvszert (egy dobozban 3 db. ),2016 van ráírva, hogy addig jó. Akkor annak még nincs semmi baja, ugye?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé buta kérdés volt. :)


Megválaszoltad a saját kérdésedet: "2016 van ráírva, hogy addig jó."

2013. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fognak 4 évet tévedni, amikor ráírják a szavatosságát.
2013. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok, szóval akkor semmi baja :)
2013. okt. 11. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Az óvszernek semmi. Veled van a baj hogy majdnem 1 év alatt nem sikerült ellőni 3 nyavalyás kotont. Megérteném ha valami extra egyetemi mennyiség lenne mit tudom én pl. 200db na de 3???? Az még 1 éjszakára is kevésnek kellene hogy legyen.....
2013. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne kötekedj utolsó 1.

nem vagyunk egyformák valakinek egy óvszer több menetre is elég valakinek már a másodikhoz új kell szóval...

2.lehet szakitott a barátnőjével és eddig nem volt senkije azért nem használta...ugyanis nem mindenki fekszik le fűvel fával mint egyesek.

Am ez érdekes 2016-ig jó aztán 2017-ben 1.-jén hupsz hirtelen használhatatlanná válik:D

2013. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igen.. Én megvettem és utána a szakított velem a barátom. Sajnálom, hogy ha én olyan vagyok, hogy azóta ezt nem tudtam feldolgozni és lefeküdni csak úgy valakivel érzelmek nélkül.. De ez meg nem tartozik rád kedves 4!
2013. okt. 11. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt még érdemes megjegyezni, hogy a szavatossági idő csak akkor érvényes most is ha megfelelő hőmérsékleten tároltad. A nyári kánikulákban, téli hidegekben könnyen megrövidülhet a szavatossági idő.
2013. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt volt a szobában, nyáron meleg volt, de nem sütött rá a nap vagy ilyesmi..
2013. okt. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!