Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem lehet megérteni, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, h VÉDEKEZNI KELL? Sőt nem kell, hanem muszáj, ha az ember fia, lanya nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
biztos mar többen megkérdezték, de én még mindig nem értem. h bizhatja vki magát a véletlenre?
2009. nov. 15. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

én azt utálom, mikor óvszert nemakarnak, meraz kényelmetlen, tabit nemakarnak, mer az egészségtelen, és 72 óréásat sem, mert az még veszélyesebb...:D:D hihetetlen....amúgymeg, ha mindenáron megszakítósdi, akkor ottvan a kúp, vagy a krém, ami mellett biztonságosan lehet megszakítósdit játszani. ésaz nem óvszer, és nemis tabletta. hajrá, hajrá....de arra is lenne vmi kifogásuk h az mérnemjó:D

persze az abortusz az sokkal egészségesebb, mint a tabletta, és sokkal kényelmesebb is mint a gumi, mi? primitívek, ennyi.

2009. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fordulna meg soha a fejemben védekezés nélkül szexelni, bár egyszer nagyon részegen a barátommal kiszakadt a gumi, és nem vettük észre, szóval balesetek becsúszhatnak, de akkor is ott a 72órás tabi...bár ma már nem vehetném be, mert kicsit meghalnék, ezért is figyelek mindig szex közben a gumira. Azok az emberek meg akik azt hiszik, hogy majd pont ők nem...felelőtlenek, és naívak.
2009. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon felelőtlenek.. nekem volt egy osztálytársam, az csak megszakítással védekezett, de minden hónapban agyon parázta magát. mikor elbeszélgettünk vele, hogy kéne valami módszert találnia, azt mondta nem szóljunk bele, az ő dolga. és igen ő egy picit butuska volt. (nem buta, butácska)

de én is elgondolkodom, és sajna újra és újra kiakadok, hogy mennyi felelőtlen ember van... ahh... ő bajuk. mi ne idegeskedjünk, sz*rjunk rájuk! :)

2009. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hat igen. ez van. de latom már, h nem vok ezzel egyedul :) meg mindig az esélyeket számolgatják. lehet, h en vok a hülye, de engem nem vigasztalna, ha vki azt mondaná, h " csak kis esély van a terhességre ". én parázom tul??
2009. nov. 16. 14:40
 15/19 anonim ***** válasza:

igen, ezek azok az emberek, akik hiányoztak biológia órán és azt hajtogatják, velem nem történhet meg. utána ha mégis, akkor meg: majd csak lesz valahogy.

de nekem a másik táborban is vannak kedvenceim, bár kétségkívül ők okosabbak, de más szemszögből nézve ugyanolyan idióták: a falat tudom kaparni, mikor kijön egy ilyen kérdés, hogy óvszert használunk, és megszakítással is védekezünk, ne szedjek még tablettát is, hogy biztos ne legyen gáz?

hát, így vagy úgy, de mindkettő tönkrevágja a szexet.

2009. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs a gumival semmi bajom, sőt talán még jobb is. De ez a megszakítós módszer elég vicces. Ennyi erővel felesleges volt feltalálnia gumit, meg a fogamzásgátlót, meg a többit, ha egy csomóan megszakítósdival védekeznek, amúgy nekem is egy csomó ismerősöm ilyen felelőtlen, van aki azóta már családanya...

21L

2009. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2009. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lerágott csont... örülj neki h te a normálisan gondolkozók táborát erősíted, és magasról tojd le h a másik mit csinál. Mindig lesznek felelőtlenek emberek. Engem nem igazán érdekel h más védekezik e, ő tudja mi mennyit ér neki. Lényeg h én védekezek.
2009. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyáltalán azt nem értem, hogy aki ennyit nem képes felfogni, hogy védekezni kell, az minek szexel egyáltalán? Biztos, hogy nem szerelemből, mert ez a 14-15 éves korosztály még nem igazán tudja, mi az a szerelem, de az orgazmust már nagyon vágják. A mi időnkben ez még fordítva volt, előbb lettünk szerelmesek, aztán pár év múlva jöhetett a szex... Pedig én se vagyok még annyira öreg.

20/l

2009. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!