Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sub lanyt keresek Budapesten....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lanyt keresek Budapesten. Ki az aki vagyik hogy Doomja legyek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen pasid? Mert ez az ismerősöktől úgy hallottam duma eléggé átlátszó.


A netes pártalálás is ugyanúgy működik, mint a mindennapokban, valaki vagy vonzó, vagy nem.

Bár a neten még egyszerűbb dolgotok van, ott úgy jönnek a pasik, mint csapból a víz. :)


Itt valóban könnyű ismerkedni, mert sok a nyitott lány, viszont zsákbamacska az egész, mondjuk szerintem ettől érdekes.

2013. nov. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Van barátom (és igen, ilyen érdeklődésű), de tény hogy nem netről találtam...


Amit írtam azt pasi ismerőseimtől hallottam, hogy olyan kevés a csaj a neten és a fele annak se normális, legalábbis ilyen körökből, szóval szerintük gyakorlatilag lehetetlen rendes párt találni. Persze az alkalmi kapcsolat az más kérdés, azt persze egyszerűbb.


Én nagyon örülök hogy nem szorulok rá a netes ismerkedésre, mert így is van szerencsém egy rakás levelet kapni pasiktól...és igen, folynak mint a csapból, de olyanok is...én nem vagyok nagyon válogatós, de ha ismerkedni akarnék ezekkel a pasikkal akkor a legtöbbel addig se jutnánk el hogy küldjön egy képet magáról, mert már azelőtt kiderül róla hogy totál inkompatibilis az élettel.


Ha nem hiszed el, akkor regisztrálj lányként társkeresőre és meg fogod látni :P


Persze van egy kevés olyan akik levelek alapján normálisnak tűnnek, de azok meg akkor jöjjenek el egy személyes találkozóra mert addig egy szavukat sem hiszem el, még az se tuti hogy tényleg magáról küldte a képet.


Na meg az a nagy bajom a netes társkereséssel, hogy lehet valaki levélben akármilyen vonzó, de simán lehet, hogy meglátom élőben, és rosszabb esetben legszívesebben elmenekülnék, jobb esetben meg csak spontán nem érzek semmi vonzódást felé. Legjobb esetben persze mindkettőnk úgy gondolná hogy épp a tökéleteset látja maga előtt, de ez kb olyan tündérmese ami elég ritka. Élőben meg rögtön látod hogy tudnál -e vonzódni a másikhoz vagy sem, és nem táplálsz magadban hiú reményeket a másikról.

2013. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tipikus nő vagy, az egész társkeresést a külső vonzódásra/képcserére építed fel. A férfiak így inkább szexpartnert keresnek, szokott is belőle sírás lenni itt, hogy csak arra kellett. :)


Jut eszembe, soha nem regelnék nőként, anélkül is tudom, hogy ez egy nagyon erősen keresleti piac, és átverni sem akarok senkit.

Egyedül az érdekelne, hogy vannak-e olyanok, akik jól kitalált szövegekkel tudják megszólítani a lányokat, akik nincs egy eredeti gondolatuk sem. Mit lehet nem sablonosan írni egy olyan lánynak, aki annyit mond magáról, hogy szereti a kutyáját, a barátait és a sorozatokat?

Akkor már ezerszer inkább lányok, akik szeretik, ha ki vannak kötözve, vagy bármi. Az legalább téma.


Ábrándultam már ki szép, de felszínes nőből, és kezdtem vonzódni olyanhoz, aki eredetileg egyáltalán nem tetszett pusztán azért, mert élveztem a társaságát. Szép lányból sok van, értelmeset találni már igazi férfimunka, nem valami szabadidős elfoglaltság.

Nem akarlak rábeszélni a netre, mert abban igazad van, hogyha valaki nem teljesen idióta, akkor neten könnyen megfűz egy lányt, és nagy pofáraesés lehet belőle, mikor kiderül, hogy nem úgy néz ki az illető, ahogy a nő elképzelte. Ha csak élőben ismerkedsz el tudod kerülni ezt a csalódást.

2013. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. nov. 7. 10:47
 15/17 anonim válasza:
9-es az irományod utolsó mondatán jót nevettem :D, de igazad van
2013. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Miben? (Elég sokminden előjött itt.)

2013. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem ha itt nem találsz, akkor sehol: [link]
2013. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!