Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sub lanyt keresek Budapesten....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lanyt keresek Budapesten. Ki az aki vagyik hogy Doomja legyek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Doomja? Domja esetleg ...
2013. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hány éves vagy? :-D képet küldesz?
2013. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Maradj inkabb az FPS-nel, meg a vegen lehenteled szerencsetlent.
2013. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

amúgy a kategória se semmi ;)

bár itt legalább sok lány van...:D

amúgy felőlem nekem írhatsz, de nagy eséllyel le foglak rázni. Persze attól még írhatsz, de csak ha egy kicsit megjavult a helyesírásod :P

2013. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4

A kategória majdnem jó: a kérdező fogalmazásgátlásos.

Egyébként mi kell ahhoz a nyelvtankönyvön kívül, hogy valakit ne rázz le?

2013. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

előző válaszolónak: az, hogy lehessen vele normálisan beszélgetni, és ne csak a bdsm-ről :)

bár ez a helyzet a kérdezőnél elég kis eséllyel áll fenn, de hátha.


mondjuk így visszaolvasva kétértelmű lett az előző hozzászólásom, mert én igazából csak beszélgetek az emberekkel, de nem keresek senkit, csak pl érdekel hogy valaki miért itt próbál magának barátnőt találni, pláne ilyesfajtát. :P

2013. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért, te hol keresnél ilyesfajta barátnőket?

Itt vannak ilyenek, és arcátlanul jobban fel is vállalják a vágyaikat. Vagy mert tényleg ez kell nekik, vagy mert, mint pl. te is, szeretnek róla beszélni.

2013. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Részben igazad van, és végülis erre nem tudok semmit mondani, mert az "erre szánt" oldalakon is az emberek nagy része arc nélkül van fent, úgyhogy igazából tényleg nem sokban különbözik.


Eredetileg azt akartam felhozni érvnek, hogy itt azt sem látod a másikról, hogy akivel beszélsz az tényleg lány/fiú, de igazából amúgy sem mindig lehet tudni, ez igaz.


Szóval végső soron jogos itt az ismerkedés, és talán többen is válaszolnak mint általában a bdsm-tematikájú társkeresőkön, mert ott mondjuk pasiként tényleg elég esélytelen az ismerkedés :P


Mondjuk én még mindig abban hiszek, hogy a "való életben" kell ismerkedni, és megpróbálni még a barátkozás stádiumában kideríteni hogy van -e ilyen típusú érdeklődése a másiknak, és ha igen akkor onnantól kezdve nincs gond :) Oké, tudom hogy nem ilyen egyszerű, de alapvetően ez is egy mód erre. :)

2013. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Soha nem jártam még bdsm társkeresőkön, és bár feltételeztem, hogy ott is, mint mindenhol erős a férfidominancia, amekkora sub lány rajzás volt gyk-n szeptemberben, kezdtem azt gondolni, hogy azok az oldalak tele vannak magukat felkínáló lányokkal.


A fiú/lány kérdést könnyen meg lehet oldani, egyrészt emberismerettel, másrészt azzal sincs gond, ha egy téged érdeklő témáról egy veled azonos neművel beszélgetsz. Persze csak ha nem azzal kezded, hogy a farkad fotóját küldöd el neki.


A való élettel az a baj, hogy nem lehet annyi számomra érdekesen gondolkodó embert megismerni, mint pl. itt a válaszokat figyelve.

Az ismerkedés barátkozási fázisában (ez amúgy mekkora paradoxon!) hogy deríted ki, hogy van-e ilyen érdeklődés?

Amíg el nem fenekel, nincs csók?

2013. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Lehet rá utalgatni meg hasonlók :P Mármint, van egy rakás olyan félmondat amire a másik reakciójából kiderül, hogy van -e bármilyen ilyen érdeklődése, ha van akkor lehet erősebben utalgatni, ha meg nincs akkor úgy lehet tenni mintha csak vicceltél volna. Vagy nemtom.


Mondjuk én kevésbé értek ehhez, mivel lány vagyok és ráadásul még sosem próbáltam meg neten keresztül párt találni, szóval nem tudom hogy valójában mennyire vészes a helyzet. :P


Csak nekem az összes olyan ismerősöm aki neten próbálkozik a pártalálással (főleg ilyen érdeklődéssel), eddig a legtöbben azt mondták, hogy kb reménytelen. Mondjuk az a társkeresőkre vonatkozott, úgyhogy ki tudja, lehet hogy itt tényleg jobban lehet :)

2013. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!