Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik? :\

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik? :\

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, még sehol semmi.Ciklusom általában 28-31 napos,van hogy 2 hónapig 31napos, majd ismét 29\28,egyszer volt 26 napos, szóval nem rendszeres még mindig, sajnos. Barátommal védekezünk(óvszer),tudtunk szerint sosem szakadt ki.Melleim érzékenyek,hasam alja időközönként fájdogál de csak nagyon kis ideig, nagyobb mennyiségű fehér folyásom van,reggelente hőingadozás és többet is pisilek mint általában. Remélem nem vagyok terhes.Ha hétfőig mindig semmi tesztelek.Azért bennem van a félsz hogy hátha "hiba" csúszott a dologba és nem vettük észre. Szerintetek ez menszi lesz csak várjak türelmesen(ami nálam nem nagyon fog menni)?Az az aggódó tipus vagyok és valahogyan próbálom nyugtatni magam, hátha ti segitetek picit.Köszönöm..még valami: valahol olvastam hogy a citrom késlelteti pár napot, lehet hülyeség nem tudom, az elmúlt hetekbe elég sok citromot ettem,ki mit tud erről? igaz?
2013. nov. 1. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
halottak napja van nagy a forgalom vagyis dugóvan
2013. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ***verus*** ***** válasza:

Nyugalom! Szerintem csak késik, ha meg nem is rendszeres, ezen a pár napon nem múlik. Ha védekeztetek, akkor meg nem kell félni..egyébként meg észrevehető ha az óvszer kilyukad, szóval nyugalom.

Ne stresszeld rá magad mert akkor meg azért nem jön meg!

2013. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első: ezen jót nevettem :)) másodiknak meg köszönöm szépen.
2013. nov. 2. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
na megjött?
2013. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sehol semmi :( még az a kis hajfájás is elmúlt ami eddig volt:( kezdek komolyan pánikolni :\
2013. nov. 2. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha arra gondolok hogy az elmúlt hetekben volt jó pár nap amikor idegeskedtem az államvizsga miatt meg stb..+ amugy sok helyen olvastam ezt a citromos dolgot hogy késlelteti, tehát lehet benne valami, én az elmúlt napokban majdnem minden nap 2 karikát magába megettem..szóval ha erre gondolok akkor 1 kicsit sikerül lenyugodjak. És nem elég hogy magam stresszelem ezzel még a barátom is kész ideg miatta mióta elmondtam hogy késik,persze mellettem áll de azért most még nem jöhetne szóba 1 terhesség, még korai ez nekünk.
2013. nov. 2. 22:52
 7/9 ***verus*** ***** válasza:
Na?? Megjött?
2013. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, végül megjött 3.án :D
2013. nov. 26. 19:11
 9/9 A kérdező kommentje:
elég gyenge volt...de lényeg hogy megjött :)
2013. nov. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!