Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik fog. Gátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik fog. Gátló mellett? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nem hagytam ki egy szemet sem, igaz néha 1-2 orával később veszem be, de megvan az "adag" minden nap.

Csütörtökön vettem be az utolsót (21. dbot) és pénteken együtt voltam a párommal. Hétfő reggel-délben szokott megjönni, most meg semmi! 2-3 npja nagyon fájt a bal petefészkem!

Remélem a terhesség teljes mértékben ki van zárva. Lehet a sok stressz miatt? (elsőéves vagyok az egyetemen és elég nagy a nyomás) köszi előre is a válaszokat :)


2013. okt. 7. 21:43
 1/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ez csak a stressz. A terhesség előtt közvetlenül még 1x ugye meg kell jöjjön a havibaj, szóval csinálhatsz tesztet szerintem, ha az megnyugtat.
2013. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A teszt még korai lenne...


Két verzió, ami okozhatja a petefészek fájdalmát, és a menzesz késését is:


1. Petefészek gyulladás.

2. Valami miatt nem hatott a fogamzásgátló (antibiotikum, hasmenés), és emiatt volt egy peteérésed (az okozhat enyhe fájdalmat). Akkor nem megvonásos vérzés várható, hanem a peteérést követően 2 hét múlva rendes menzesz.

2013. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem volt sem hasmenés, sem hányás :(
2013. okt. 7. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A stressz fogamzásgátló mellett NINCS hatással a menzeszre, már csak azért se, mert ilyenkor menstruáció sincs, csak megvonásos vérzés, ami pont azért lép fel, mert a hormonbevitelt abbahagyod = megvonod 7 napra.


DE nyugi, NEM KELL mindig ugyanaznap megjönnie tabletta mellett sem.

Csak annyi a lényeg, és a tabletta is csak "ennyit ígér", hogy a 7 nap valamelyikében jön/jöjjön meg.


Tehát szó sincs késésről!

2013. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 7 szünetmentes nap bármelyikén megjöhet,ne aggódj.


Hiába van, hogy mindig ugyanaznap jön meg egy ideig, ha a 7. nap jön meg,akkor is az teljesen normális.Ne aggódj,még van pár nap, meg fog jönni.


Ha a terhesség miatt aggódsz,akkor csinálj tesztet havonta.

2013. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett nincs olyan hogy késés,aggódni is csak akkor illik ha nem jött meg a 7napos szünetben :)
2013. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!