Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi annak a lényege, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak a lényege, hogy az óvszer végén a tasakot össze kell nyomni a ráhúzás előtt?

Figyelt kérdés
Mi sose nyomjuk össze hogy kimenjen a levegő belőle, mégse volt még baj sose.
2009. nov. 14. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha benne marad a levegő, könnyen kiszakad.
2009. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
Pontosan! nagyobb rá az esély hogy kiszakad.
2009. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Okosak vagytok.Nem véletlen van benne a használati utasításban.De azért játszatok,hátha lesz vmi..

Amúgy csupán könnyebben kiszakadhat a nyomás miatt,vagyis terhes lehet a bnőd!Na jó játékot aztán az abortuszra is menjetek ilyen büszkén,hogy "Mi sose nyomjuk össze hogy kimenjen a levegő belőle, mégse volt még baj sose" egészen addig a napig ;)

2009. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előszöris nő vagyok, 26 éves, tehát nem kamasz akinek f!ngja sincs a szexről, mégis csinálja. Csak én amikor ráhúzom a páromnak, sose nyomom össze, tudtam hogy mások összenyomják, de sosem tulajdonítottam neki jelentőséget. Gondoltam most megkérdezem. Bár nem hiszem, hogy ha az utóbbi 10 évben semmi gondom nem volt a gumival emiatt, most eztán lesz, de ha tényleg így van, hogy kiszakadhat tőle, ezután inkább összenyomom. Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 14. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégsincs fogalmad róla, pedig a használati utasításon ott van. ha tudnád, akkor meg nem kérdezted volna...... :)
2009. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha 26 vagy akkor meg duplán gáz hogy nem tudsz rendesen használni egy gumit..
2009. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Triplán :)
2009. nov. 15. 10:09
 8/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Ne húzd föl magad a kedves válaszolókon. Biztos élvezik, hogy végre tudtak valamire válaszolni, és elfelejtették, hogy ez az oldal arra van, hogy "butaságokat" is kérdezzünk. Egyébként én sem olvastam az utasítást, nem is nyomtuk össze sose, igaz van is 2 gyerekem :-)
2009. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!