Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Balera fogamzásgátló mellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balera fogamzásgátló mellet előfordulhat terhesség?

Figyelt kérdés
3hónapja szedem a balera fogamzásgátlót mindig véreztem egy héttel a szünet elött dde csak tisztasági betét kelelt és nem görcsöltem meg semmi! most is ugyan ez volt! és 1-2 hete kivánósabb vagyok szagokat érzek! tegnapis 10perc alatt 5 uborka! így 100% a védelem vagy nem? lehetek terhes? ha iggen a babának nem lesz baja?
2008. júl. 8. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

nem 100% a védelem. fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni, csak kicsi a valószínűsége.

venni kell egy tesztet és megnézni.

ha terhes vagy, akkor le kell állni a tablettával.

nem, a gyereknek ennyitől még nem lesz baja.

2008. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vérzések lehetnek a tabi miatt, mivel csak 3 hónapja szeded, így lehet a mellékhatása. Ha rendesen szeded, akkor nem lesz baj. Én már 7 hónapja szedem, nekem is voltak ilyen eseteim, de a tabi beválik, nem terhesség miatt voltak. Ha nagyon félsz, akkor csinálj egy tesztet, a tabi mellett is ki kell mutatnia a terhességet vagy menj el a dokihoz és megvizsgál.
2008. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetlen egy tabi sem véd 100%-san!amugy ha rendesen bevetted a gyógyszert akkor nagyon kicsi az esélye annak hogy terhes legyél!Gondolom kaptál a gyógyszerhez egy betegtájékoztató könyvet abba van egy olyan oldal aminek az a címe hogy "mennyire megbízható a tabletta?"Olvasd el!!!Az hogy kívánosabb vagy lehet más okból is!Ne aggódj!
2008. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik fogamzásgátló sem vég 100%osan de nagyon kicsi az esélye egy esetleges terhességnek. Ha a vérzésed pedig továbbra is fenn áll..én azt tanácsolom menj vissza a nőgyógyászodhoz...és irass fel egy másik gyógyszert...az egyik ismerősöm is így járt! De hogy megnyugtasd magad vegyél egy tesztet...az a biztos! Tabletta melletti terhesség pedig nem valami jó dolog...mivel károsodhat a baba! Nemhiába javasolják a nőgyógyászok, hogy babatervezés esetén pár hónappal hamarabb abba kell hagyni a tabi szedését...De reméljük nem lesz "baj".
2008. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! minden tabit beszetdtem! nem tervbe véve van a baba mert korai lenne még egy év után és 16 évesen!! csak félek mert feszít a hasam meg ilyenek!és már sajnos volt egy vetélésem gyógyszer szedés elött! (óvszerrel jól védekeztünk csak kiszakadt)

és nem élném túl ha mégegy baba elmenne! és minden nap korházba kell járni unokatestvéremhez az intenzívre és a főnöke ksiért ki a padhoz mert rosszúl lettem hányingerem van reggel meg ilyenek! nem szeretnék babát de nem szeretném ha baja lenen ha esetleg van! "megvan elvileg" de eddig mindig rendesen véreztem de msot barnázok és kicist véres és ilyenkor már megszokott jönni rendesen olyan mindha már a vége lenne!! szoval kicsit így most rosz:( tesztet mikor csinálhatok?

2008. júl. 8. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mikor csinálhatsz tesztet, de az rémlik, hogy "az elmaradt menstruáció első napjától kimutatja.". Tehát elméletileg te már csinálhatsz, de a dobozára kivül is rá van írva a boltban.
2008. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de+ megvan csak ilyen barnás és ezért félek hogybaba van! szerinted lehet?
2008. júl. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!