Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó a jangee 0.2-es fog. Gátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a jangee 0.2-es fog. Gátló?

Figyelt kérdés
szeretném,ha beállna végre a ciklusom,mert szülés illetve szoptatás abbahagyása után még mindig össze-vissza jön meg.2hete szedem.
2013. okt. 26. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Nekem nem volt különösebben problémám vele. Bevált. Ugyanaz mint a Yasminelle csak olcsóbb formában más márkával. Én régebben a yasminelle-t szedtem, az orvos tanácsára váltottam át a yangee fogamzásgátlóra. Nekem rendszeresen megjött, vagyis a hét nap alatt mindig a 3-4 napon. Ami feltűnt hogy nem tartott sokáig maximum 4 napig, abból is csak a második napon volt elég intenzív. Most hogy már egy hónapja nem szedek fogamzásgátlót, kicsit pattanásos lett a fejem, de semmi más változás nincsen. A gyógyszer mellett sokszor fájt a fejem, ez most nincsen, de nem is biztos, hogy a gyógyszer okozta a fejfájásomat.
2013. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!