Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes maradhat e a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes maradhat e a baratnom?

Figyelt kérdés
szeretkeztunk es mikor elelveztem bent hagytam,de volt gumi rajtam,es utana meg mozogtunk kicsit.es legyunk biztosak megneztuk a gumit ha nem e lyukas.hat elso latasra nem volt lyukas(hasadas vagy ilyenek..)de megtoltottuk vizzel es spriccelt egy kis lyukon a viz.a gumit mielot levegyuk latunk valami gyanusat mind a sperma vizzel erinkezese utan ugy nezet ki osszehuzodva gumizott.de a lyuk a gumi kozepe taljan volt.es a baratnomnek 4 napra kene jojjon a havija.kosz ha segittek egy vallaszal
2009. nov. 12. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha az megnyugtat, vegyen be 72 órásat. Akkor biztos nem lesz baj.
2009. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon helyes h védekeztetek, szerintem nem lesz gond. Nem tudom mennyi cucc maradt az óvszerbe és mennyi mehetett bele a barátnődbe. Ha minimális mennyiség akkor szerintem nincs gáz. Menjetek el nőgyógyászhoz, ő majd megmondja szükséges e eseményutáni! Ja és még valami...az óvszer felhúzásánál fogd be a spermazsákot, h ne kerüljön oda levegő, így kevés rá az esély h kiszakad!üdv
2009. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
le volt fogva a teteje.ahl kiszakadt az az oldala volt koseptaly.szoval a bazintol 5-8 cm-re
2009. nov. 13. 05:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg fogalmazni utána k.fircolj, rohadt idegesítő ahogy írsz. Remélem apuka leszel lol.
2009. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"koseptaly"

Istenem, add, hogy ez ne középtájt legyen...

2009. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D
2009. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
majd kivancsi vagyok mikor te fogsz sietni es izgulni hogy fogod potyogtetni a betuket;)ne hord ugy fennt az orod mert beakadsz valamibe
2009. nov. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!