Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Észreveszem, ha kiszakad az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észreveszem, ha kiszakad az óvszer?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy kiszakadt az óvszer? Végig szakad vagy lehetséges, hogy csak egy pici lyuk van rajta és szivárog? Buta kérdés tudom, de évek óta nem használtunk már óvszert a párommal, hanem bogyót szedtem, így fogalmam sincs hogy van ez.
2009. nov. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igen észre. de hogy biztosak legyetek, szex végeztével valamelyikőtök a szájához teszi, levegőt fúj bele és megnézi hogy szelel-e. mi így csináltuk mindig, hatékonyabb módszer mint az hogy végigpréseled mert ott nem biztos hogy ha kis lyuk van akkor kijön bármi is.
2009. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
addig fújd amig kipukkad és tiszta g*ci lesz a szobád:D
2009. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne szivassátok már... Olyan az anyaga, hogy sokat bír nagyon, de ha szakad, akkor omlik ketté a francba. Pár darabbal elmarhulva rájöttök, hogy nincs mitől félni, és rögtön tudni lehet, ha mégis.
2009. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
En pl vizzel szoktam feltolteni, mert sajna utalom a szamhoz venni, miutan a farkamon volt mar. A tesom megjarta, hogy neki kiszakadt, kifolyt mind a lepedore, onnan vettek eszre.
2009. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 honappal az aktus utan bizti, hogy eszreveszed :D
2009. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, én nem szivattam, amit leírtam halálosan komoly. fölösleges kiszaladozni a fürdőbe vízzel töltögetni amikor így egyszerűen gyorsan meg lehet nézni. nem kell ennyire finnyásnak lenni saját magatokra.
2009. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem teszteltem, és egyszer volt szétesése. Kölökkorunkban elég sokat buherkodtunk gumival, sikerült rájönni, hogy bírja. Persze attól neked nem tilos viccesen fújkodni a gumidat esténként...
2009. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, nem szeretném 9 hónap múlva észrevenni, mivel 5 hónapja szültem. :o) Ezért is használjuk újra az óvszert, mert szoptatás mellett nem szeretnék bogyót szedni.

Nem hiszem, hogy kiszakadt, csak olyan kevésnek tűnt, ami benne volt a végén. De kikukáztam és szerintem nem volt lyukas. :D

2009. nov. 12. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a srác észreveszi, mert a hüvelyváladék elkezd beszivárogni, és ő azt érzi, de a csaj nem.
2009. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!