Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörtént, de mégsem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént, de mégsem vagyok terhes! Hogyhogy?

Figyelt kérdés

Singli nő vagyok már vagy 2 hónapja! A volt barátommal szexeltem kb 3 hete. Nem szedtem a bogyót egy hónapja és elmondtam neki is ezt! Mondjuk nem volt nálunk sem óvszer, semmi! Annak ellenére elment bennem. Tudtam mikor kell megjöjjön a mensim. Csináltam egy tesztet is egy héttel később, mert mondták nekem, h már 3-4 nappal közösülés után is lehet tesztelni. Negatív lett...

Éppen a peteérés előtt voltam egy-két nappal, mikor szeretkeztünk és mikorra kiszámoltam a mensit, meg is jött!!!

Szóval nem értem, hogyan nem lettem terhes? Azt tudom, hogy nem mindenkinél pontos a peteérés, de ennyire félreszámoltam volna? Én nem vagyok tisztában önmagammal?


2009. nov. 11. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Még egy alapvető tárgyi tévedés: aktus után három nappal SEMMILYEN TESZT NEM MUTAT TERHESSÉGET! Ugyanis aktus után 3 nappal akkor sincs még terheség, ha történt megtemékenyülés, akkortájt a megtermékenyített pete a petevetőből a méh felé vándorol. Terhességről csakis a BEÁGYAZÓDÁS után beszélhetünk, ami az aktus után van kb. 10 nappal. Ekkor kezd csak termelődni az ún HCG hormon, ami kb. 3-4 nap alatt éri el a vizeletből kimutatható szintet. Vagyis az aktus után LEGKORÁBBAN 13-14 nappal mutatható ki a terhesség.


A "3 napos terhességet kimutató" teszt igaznak igaz, csak éppen a nők 98%-a nincs tisztában azzal, hogy ez mit jelent pontosan és az aktus utáni 3. napra értik.

2009. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen. A 3 napos terhesség a beágyazódás, után 3 napot jelent.

Én is 22 vagyok, de azért tisztában vagyok az ilyenekkel, mint pl ha elhagyod a bogyót onnantól kezdve 3-4 hónap míg teljesen kitisztul a szervezeted, és addig nagyon nehéz a teherbeesés, vagy pl lehet, hogy a srác laptopozott az együtt lét előtt pár órával, ami bizonyítottan megtizedeli a spermiumok számát, vagy lehetséges, hogy nem akkor van peteérérsed, mit általában. Nem is gondolná az ember mennyire nehéz teherbeesni akarattal, véletlenül pedig mennyire könnyű.

2009. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan könnyű ám teherbe esni, mint ahogy a "helyi" 12-13 éves kölykök rémisztgetnek itt mindenkit, hogy nadrágon át hozzáddörgölőznek jókor aztán terhes leszel.


Plána nem huzamosabb fogamzásgátló szedés után. Idő kell a szervezetnek, hogy helyre álljon.

2009. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tényleg olyan szaga van a kérdésednek, mintha így akarnád megfogni a pasit! Kíváncsi lennék, hogy kinek a részéről történt a szakítás. Egyébként meg elég gáz, hogy 22 éves, elméletileg felnőtt nő létedre nem vagy tisztában alapvető, a teherbeeséssel kapcsolatos dolgokkal. Azt javaslom, hogy mielőtt gyereket vállalsz, művelődj egy picit e témával kapcsolatban! Nem mindenki olyan, hogy hozzávágnak egy kispárnát, és máris teherbe esik.
2009. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!