Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtörtént, de mégsem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént, de mégsem vagyok terhes! Hogyhogy?

Figyelt kérdés

Singli nő vagyok már vagy 2 hónapja! A volt barátommal szexeltem kb 3 hete. Nem szedtem a bogyót egy hónapja és elmondtam neki is ezt! Mondjuk nem volt nálunk sem óvszer, semmi! Annak ellenére elment bennem. Tudtam mikor kell megjöjjön a mensim. Csináltam egy tesztet is egy héttel később, mert mondták nekem, h már 3-4 nappal közösülés után is lehet tesztelni. Negatív lett...

Éppen a peteérés előtt voltam egy-két nappal, mikor szeretkeztünk és mikorra kiszámoltam a mensit, meg is jött!!!

Szóval nem értem, hogyan nem lettem terhes? Azt tudom, hogy nem mindenkinél pontos a peteérés, de ennyire félreszámoltam volna? Én nem vagyok tisztában önmagammal?


2009. nov. 11. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem magaddal, hanem alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Az, hogy nem védekezik valaki és termékenység szempontjából megfelelő időpontban él nemi életet, abszolut nem garancia arra, hogy teherbe is esik. Rengeteg nő próbálkozik hónapokig, (akik nagyon szeretnének gyereket) mire sikerül, pedig ők aztán mindent megtesznek. Ráadásul nem rég hagytad abba a fogamzásgátlót, a hormonjaid még egy darabig nem állnak helyre. Nem úgy megy az, ahogy Te elképzeled.
2009. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan könnyű teherbe esni, és összehozni egy gyereket. a nem kívánt terhességek magas számának rémhírei, és a védekezés fontosságának hangsúlyozása miatt azt hinné az ember, de nem, az csak azért van kihangsúlyozva, mert nem kívántból az egy is sok. de nagyon sokmindennek kell együttállnia hozzá, hogy összejöjjön. :)
2009. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Be akarod palizni? elég vacakul csinálod ...


Tudod azért a teherbeesés esélye nem 100%, akkor se ha peteérésed van ...

Picit talán okosodj még, mielött gyereket szülnél.

2009. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Befolyasoslja egy par dolog....stressz, egy enyhe megfazas, lehet tul hajtottad magad,vagy csak forro kadban ultel es meggatoltad a himivarsejtek "tamadasat", vagy a pasival van gond, vagy csak nem kaptak el a kis "huncutak" a petedet, vagy kesobb erett be....sorolhatnam meg...egy alkalmi esetbol nem lehet kitudni, hogy meddo vagy -vagy sem.Szerintem orulj, hogy nem lett komolyabb baj..es lazits...mi nok olyan bonyolultak vagyunk....mindenben.
2009. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell azt hinni állandóan, hogy minden pici dologtól teherbe eshetsz, én voltam úgy együtt a barátommal peteéréskor, hogy az előtt egyáltalán nem szedtem bogyót (azaz még soha) és elment bennem, mégsem lettem terhes.Rengeteg dologtól függ. Arról nem is beszélve hogy csak 1 hónapja nem szeded a bogyót, vannak akik évekig próbálkoznak bogyószedés után és mégsem jön össze. Nem meglepő, nem tisztult ki a szervezeted. Egyik kedves barátnőm konkrétan a gyógyszer abbahagyása után másfél évvel később esett teherbe, úgy hogy várj még.
2009. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
ennek elég olyan szaga van, hogy meg akartad fogni a pasit..
2009. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ha minden rendben van veletek egészségileg, kiszámolod percre pontosan mikor kell szexelni, akkor is nagyjából 15% az esélye, hogy teherbe esel. Ez a statisztika.
2009. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfogni a pasit! Még csak 22 vagyok! Csupán csodálkozom, h vkik aki esetleg ugyanígy csinálták, azoknak így becsuszott! Szal semmi hátsó szándék! Ő sem szeretné elronatni az ő és az én életem!Evvel mindketten tisztában vagyunk!
2009. nov. 11. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem hisz neked senki>>>

Te most azon parazol hogy "da kar hogy nem vagyok terhes"

Meghogy nincs hatso szandekod..UNDORITO dolog egy pasit igy befogni...De nem baj mert ha megis osszejott es terhes vagy akkor ugyis te fosz jobban rab@szni>>

2009. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
végülis, nem biztos, h összejön a dolog, ha a kellő időben szeretkeztek. de erre ugye nem lehet alapozni védekezés szempontjabol. lehet, h a tabi még nem ürült ki a szervezetedből, és nem jött össze a baba. de erre se lehet alapozni, h akkor most hónapokig, vagy nem tom mar meddig, sehogyan se fogsz védekezni. ha nem akarsz teherbeesni, akkor hasznaljatok gumit.
2009. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!