Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi a helyzet? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet? :S

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal mikor peteérésem volt. nem ment el bennem de sok előváladéka volt. Most vesztettem el vele a szüzességem.. azt olvastam h az előváladék is tartalmaz (minimális mennyiségű) spermát. De viszont a szüzességutáni menses is késhet 2-3 hetet.. Nekem nem jött meg 1,5 hete.. duzzadt a mellem és fáj a hasam ,de semmi és elég sokat eszem .:S
2009. nov. 10. 21:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bnőm mikor terhes lett első két hétben beduzzadt a melle , fájt a hasa :S
2009. nov. 10. 22:04
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

ha ennyire eszetlen vagy h peteéréskor fekszel le a barátoddal, védekezés nélkül.....anyááááám......akkor elég nagy az esélye h terhes vagy.

és akkor vesztetted el a szüzességed? tehát jólértem h az első szex az nálatok védekezés nélküli, megszakításos közösülés volt peteéréskor????? :D:D:D:D

öcsééééémmmmm.....apááám....anyááám, vagy tökmindegy.-.....ez szánalmas bazeg:D

h ilyen fogyatékosok léteznek még....

2009. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
teszt, doki. holnap.
2009. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

első válaszolónak annyit írnék hogy nem értem miért kell lebaszni az embert csak mert hülyeséget tett. -.-"

amúgy azonnal csinálj 1 tesztet,és menj el dokihoz.

2009. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

azért kell leb@szni, mert ekkora hülyeséget a 21. században már hihetetlen h még megtesznek az emberek. egyáltalán aki ennyire éretlen az mit szexel???

mindneki észnélkül veszti el a szüzességét 15 évesen ésmég ennyit sem tudnak nagyrészük h védekezni kéne, dfe még annyitsem h peteéréskor pláne nem fekszünk le gumi nélkül.

miért nemlehet ezt mégmindig felfogni?

és miért vannak még mindig ilyen emberek akik ennyire éretlen fejjel szexelnek?

2009. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Doki gyorsan...

Lehet,hogy már a mamik társaságát boldogítod:)

2009. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
New kölyök
2009. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
de nagy az isten állatkertje. komolyan, meg is fogod érdemelni hogy terhes legyél.
2009. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz. Felelőtlenek voltatok. Mostmár nincs mit tenni.

Előbb kellett volna legalább egy 72 órás esemény utánit bevenned.

2009. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
jajjj.. mar megint.. en is kiakadtam. egy nő még akkor is teherbeeshet, ha éppen ugy szamolja, h nincs peteérése.. erre meg.. olyan nehez lett volna egy gumit venni??? a kérdésre valaszolva, igen, lehetsz terhes. sőt, sztem az is vagy.
2009. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!