Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogom elkezdeni ma a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom elkezdeni ma a Rezia nevű tabletta oldani fogja-e a görcsöket oldani, és lerövidülhet-e a menzeszem hossza?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"már ne haragudj de te írtad azt hogy BIZTOSAN nem fog megrövidülni a menzeszed, én csak megcáfoltam"

Már bocs, de a menstruáció, az a folyamatát tekintve menstruáció! Teljesen mindegy, hogy ki minek hívja a megvonásos vérzését. És ezzel nem mondtam hülyeséget, hogy a menstruációs vérzése biztos nem fog megrövidülni, ugyanis neki nem lesz menstruációs vérzése, még ha annak is hívja. Ezzel már bocs, de nem mondtam hülyeséget! És utána azt is leírtam, ha vetted volna a fáradtságot és elolvasod, hogy a megvonásos vérzése, amit bárki felőlem hívhat menzesznek, az lehet, hogy le fog rövidülni, de nem biztos! És attól, hogy neked lerövidült, az nem jelenti azt, hogy mindenkinek le fog! Érted?

És azért írtam, hogy nincs menzesz fog. gátló alatt, hanem megvonásos vérzés van és ilyenkor nincs rendes ciklus, ugyanis képzeld el, hogy sokan nem tudják! Ugyanis sokan bedőlnek a nőgyógyásznak is, akik azt mondják, hogy nem volt rendszeres valakinek a ciklusa, akkor írnak fel fogamzásgátlót, mondván, hogy attól majd az lesz. Ja, csak szerencsétlen betegnek nincs fogalma arról, hogy neki a problémáját ez nem fogja megoldani, mert lehet hogy rendszeresen, minden hónapban lesz vérzése, de rendes ciklusa nem lesz, mert az ki lesz kapcsolva, ezáltal a szó szerinti értelemben vett menstruációja sem lesz, tehát az sem lehet rendszeres, mert nincs neki! És ha abbahagyja a gyógyszerszedést, akkor nagy valószínűséggel a probléma ugyanúgy vissza fog jönni, ugyanis nem a problémát kezelték, csak elnyomták a dolgokat és nem foglalkoztak az igazi okkal!

2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És aki itt szinte biztosnak vett dolgokat állított, az te voltál! Ugyanis a saját tapasztalatodat vetítetted ki másokra! Ami meg nem helytálló. Mert attól, hogy neked úgy lett, az nem biztos, hogy másnak is úgy van!
2014. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!