Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fog gátló amihez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fog gátló amihez nem kell recept?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak be a gyógyszertárba és kész. Lehet ilyet kapni?
2009. nov. 10. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Algopiryn. Szoritsd a térdeid közé, és nem tudnak megdugni.

Tuti fogamzasgátlás.

2009. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a 15 évest popnt ezért írtam, mert ők ilyenek, hogy: 1; félnek a nőgyogyitól, de szexelni már tudnak. 2; félnek anyucitól.

nate pont a 2es kategória vagy:D azaz felérsz egy 15 évessel.

18 éves korban már azért illene az anyával olyan viszonyba lenni h nekelljen parázni tőle ha szexelni akarsz:D

2009. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
jaja, óvszer. a tablettát orvos írja fel. ha a b@száshoz nagylány vagy, akkor az orvoshoz menéshez is legyél az ;)
2009. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha nem félsz szexelni, akkor az orvostol se félj.. amugy képzeld el, az én orvosaim meg apukamat ismerik, sőt, aput kértem meg, h kérjen nekem időpontot, mert amugy akár hónapokat is várhattam volna. gondolj már bele, anyukad többet tud, mint te azt gondolnád. amugy én szerbiaban élek, itt kiadják recept nélkül is a 72 orasat, meg akarmilyen fogamzasgatlot, privat patikakban.
2009. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a doki elmondja anyukádnak, h ott voltál és mit akartál, az vmi orvosi titok megsértése és perelhető érte. Szerinted kockáztatna ilyet? Ha emg csak az derül ki, h ott voltál, akkor mondd, h elmentél vizsgálatra, mert úgy tudod, h 18 után évente kell járni, erre csak annyit mondhat, h de felelősségteljes vagy, kislányom.
2009. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Emberek nem minden anyával lehet normálisan ilyenről beszélni.. örülök, hogy ti tudtok ilyesmiről beszélni de az enyém ehhez túl szenteskedő és korlátolt. Nekem nincs türelmem magyarázkodni, nem arról van szó, hogy félek!

Amúgy le is perelném a gatyáját is ha mindenkinek összevissza fecsegne..

2009. nov. 11. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!