Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tudni a hüvelygyűrűről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tudni a hüvelygyűrűről?

Figyelt kérdés
Tri-regolt szedek 2 éve. Mindenképp szeretném abbahagyni a gyógyszer szedését és más fogamzásgátlás módszert választani. Mit tudtok a hüvelygyűrűről?Nem zavar sex közben?Mennyire nagy a hormontartalma pl a Tri-regolhoz képest? Andyka79
2007. okt. 2. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom nagyon kényelmes és egyszerű a viselése is. ha beírod a keresőbe mindent megtalálsz róla
2007. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt használtam. Nekem nem vált be. Az orvosom szerint 100%-osan hatásos, és a szervezetet is kevésbé terheli mint a fogamzásgátló tabletták. Nem a szervezetben szívódik fel, csak helyileg a méhedre hat. Hatásos volt, csak hát a tudat, hogy van ott valami... Én amint lehetett visszatértem a tablettára. Megjegyzem valóban nem lehet érezni (persze el kell telni egy pár napnak, hogy megszokd és ne koncentrálj oda.). Érdemes kipróbálni!
2007. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is éppen azon meditálok, hogy hüvelygyűrűre váltok. A Tri Regolban elég sok a hormon, legalábbis a többi hormonális fogamzásgátló tablettáhozhoz képest. Vannak ma már nagyon alacsony hormontartalmú tbl-ák, de a hüvelygyűrű tartalmaz állítólag a legkevesebb hormont.A pasik állítólag érzik szex közben, de akit nagyon zavar, - 3 óránál kevesebb időtartamra - ki lehet venni. (csak aztán el ne felejtsük visszatenni). Sok sikert! :))
2007. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!