Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tudni a hüvelygyűrűről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudni a hüvelygyűrűről?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy ez egy új fogamzásgátló módszer(2004 ben vezették be)Arra lennék kíváncsi hogy ha vannak az oldalon olyanok akik használják, mik a tapasztalataik.

Azt írják otthon is felhelyezhető...macerás-e vagy nem annyira vagy pl. tényleg olyan hatásos-e mint a tabletta(a gyártó ezt írja, de ez az érdeke...)Meg a mindennapi dolgokról. Aki tud valamit írjon! lécci:)


2008. ápr. 7. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én kipróbáltam tavaly a hüvelygyűrűt. Nekem nem jött be. Vérzéstől vérzésig van fent egy, szóval havi adag van, vagyis darab. 1 darab kb. 3000.-Ft. Összenyomva kell feltenni, ami nem fáj, olyan, mint egy tampon felhelyezése. Nekem az volt a gondom vele, hogy többször pisiléskor vagy nagyobb dolog végzésekor lecsúszott, volt, hogy kiesett a fürdőszobában a kőre, ami nem túl higiénikus. Lehet, hogy csak béna voltam, de mivel a hüvely egyébként is váladékos, simán megvan a lehetősége, hogy csúszkáljon. Ha tampont is használtam, volt, hogy tamponnal együtt jött ki.

[link]

[link]

[link]


Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem bíztam benne, hiába bocsátja ki magából a fogamzásgátó anyagot.


Itt fórumoznak a hozzászólók a hüvelygyűrűről: [link]


Dönts jól, egy próbát lehet, hogy megér...

2008. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is kipróbáltam, és nekem sem jött be, és nem is biztam benne, pont azért, amit az előttem hozzászóló is leírt, tehát nem egyszer lecsúszott nálam is pisiléskor is, vagy tampon használatkor is, szeretkezéskor is, szóval nálam marhára nem jött be, de sztem próbáld ki, lehet neked ponthogy jó lesz
2008. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!Nem is tudom eléggé elbizonytalanít.

Még alszok rá párat.

:)

2008. ápr. 9. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy hogy a hüvelyen belül hol helyezkedik el szal nyugodtan csúszkálhat.
2009. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!