Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ez esélye a terhességne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ez esélye a terhességnek így? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Minden nap eset 10 körül veszem be, azonban múlt héten az utolsó előtti szemet csütörtökön elfelejtettem, és csak péntek du.1-kor vettem be (szóval eltelt 12 óra:S). Az utolsó szemet pedig szombat reggel. Vasárnap együtt voltunk a barátommal, gumival védekeztünk (biztos, ami biztos alapon) azonban elszakadt! :S Most nem tudom, mit csináljak?! Vajon így volt hatása a gyógyszernek? SEGÍTSETEK légyszi!
2009. nov. 9. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóját kellene megnézni a tablettának, hogy mennyi idő a kritikus, ha valaki elfelejtette véletlen bevenni az egyik szemet /úgy tudom, hogy ez némelyik tablettánál lehet még a 36 órán belül.../. Nem tudom, hogy milyen típusú tablettát szedsz..., de általában sok mostani fogamzásgátló elég kis hormontartalmú, ezért rizikós lehet a később bevett tabletta. Esetleg kérdezd meg a nőgyógyászod, aki felírta a tablettát, hogy mennyi esélyed van terhességre, hogy ez történt. És, azért érdemes biztonság kedvéért pár hét múlva tesztet csinálnod.
2009. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát ja most már mindegy, bár a napokban kell megjönnie ha most voltak az utsó szemek, tehát a teszt is felesleges az utsó tabi után 3-4 napig, mert körülbelül akkor jönne meg a menzi. amugy meg én is kiba* feledékeny vagyok, 3.levéllel szedtem már be a cypromixet, de csak a telefonom emlékeztetőjének köszönhetem:D mert ha az én memóriámon múna akkor minden 2.nap elfelejteném bevenni:D szerintem te is állítsd be a telódba, az a tuti!! pusza
2009. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!