Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ez esélye a terhességne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ez esélye a terhességnek így? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Minden nap eset 10 körül veszem be, azonban múlt héten az utolsó előtti szemet csütörtökön elfelejtettem, és csak péntek du.1-kor vettem be (szóval eltelt 12 óra:S). Az utolsó szemet pedig szombat reggel. Vasárnap együtt voltunk a barátommal, gumival védekeztünk (biztos, ami biztos alapon) azonban elszakadt! :S Most nem tudom, mit csináljak?! Vajon így volt hatása a gyógyszernek? SEGÍTSETEK légyszi!
2009. nov. 9. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem majdne teljesen kizárt, hgy terhes legyél - a 12 óra az utolsó szemeknél már nem annyira kritikus. Ha nagyon tartsz a terhességtöl, akkor menj el az orvosodhoz, ott vérvétellel elöbb és pontosabban tudnak tesztelni, de nem valószinü, hogy baj van.
2009. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugye szünetet kellett volna tartani, ha már egyszer elfelejtetted... Nah most akkor ez a gyógyszer a legelső levél volt amit szedtél?
2009. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. köszike :)

3. igen, első levél

2009. nov. 9. 22:10
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha még vki tud vmi okosat, örömmel várom....:)
2009. nov. 9. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel csak 1 hónapja szeded, így szerintem lehet gond ha kihagytál egy szemet. Akik már több éve szedik, azoknak legtöbbször nem is okoz gondot h kihagytak egy szemet, de így a te szervezeted még nem szokott hozzá. Jól tetted h óvszerre védekeztetek, mivel egy egy ilyen "incidens"után 1 hétig kell kiegészítő védekezést alkalmazni. De am szerintem se lesz gond, mivel igencsak mensi előtt voltál. Bár kizárni nem tudom, remélem nem lesz semmi gond. máskor pedig figyelj oda:) ez még csak az első csomag mi lesz évek múlva?:)
2009. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem nem az 1 honappal van a gond, mert az első szemtől védenek a gyogyszerek. sztem minimalis az esély, de mast ugyse tudsz csinalni, mint h egy kis ideig tovabbra is gumival védekezel, legalabbis a következő levélig, és csinalsz tesztet. 72 oras tabit szoktam ajanlani, de ebben az esetben meg en se ajanlom.
2009. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

téves valaki infója, mert nem minden gyógyszerbél kell szünetet tartani, ha elfelejtetted bevenni.

van amelyik gyógyszernél nemis számít az, ha eccer elfelejtetted, van amelyiknél csak simán pótolni kell amint eszedbe jut, és olyanis van, ahol már nemszabad pótolni, ha 12 óra után jutott eszedbe.

kukkants vbele a betegtájékoztatóba, hogy mit ír akkor, ha elfelejtetted bevenni. annak az infónak a függvényében már okosabbakat tudunk majd mondani, mert így most mindenki a saját gyógyszeréből indul ki, és így meg nagyon sok verzió létezik.

2009. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Gumit kellett volna húzni.... Azt hiszem, ezt hívják felelősségnek, pereld az apját!
2009. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az utolsónak mondom, hogy baromi nagy ökör vagy. a kérdező leírta, hogy használtak gumit és az volt a probléma, hogy elszakadt. el se olvasod a kérdést, minek írsz hozzá...
2009. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A második nagyon tetszik! :D

Na jó komolyra fordítva a szót csinálj teszet, az a biztos! :)

2009. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!