Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyek óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek óvszert?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kis városban élek, kb.8000 lakos és félek bemenni gyogyszertárba/bárhova is..:-S milyen szöveget találjak ki? gondoltam arra, h azt mondanám, fogadásból vagy nem tudom:-S tippek? csak komolyakat légyszi. Ja és biztosan szükség lenne rá
2009. nov. 9. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexhez van bátorságod akkor egy gumi megvásárlásához is legyen. Vagy utazol egy kicsit és egy hipermarketben veszed meg.
2009. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerinted nem lenne gáz, ha elkezdenél magyarázkodni, hogy amugy csak fogadásból veszem ám... -.-" ha ezt nem tudod megtenni, nem vagy elég érett, hogy szexszelj. ennyi.
2009. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hm... vegye meg a párod vagy kérd meg vmelyik barátnőd. De szerintem nem gáz, ha te veszed meg :)
2009. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a patikába. "Jó napot, kérek egy gumióvszert!"

Vagy ha van a környéken TESZKÓ, ott simán vehetsz.

2009. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
biztosan jársz más városban és megveszed ott. szerintem nem gáz hogy nem akarod a faluban megvenni, pesti vagyok, én sem itt a külvárosi sarki kisboltban veszem meg... bár egy 8000 fős faluban biztos van olyan nagy abc ahol nem ismernek és nem is érdekli őket mit veszel.
2009. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
te még igencsak éretlen vagy a szexre, inkább még ne szexelj.
2009. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andrewka ***** válasza:
100%

Hát ha fiú vagy inkább süllyedj el h nem mersz gumit venni. Csajjal hogyan bánnál ha még ennyit se mersz elintézni.

De az én tanácsom:

Én is egy kb 8000 fős kisvárosban lakom(lehet szomszédok vagyunk:)) Én sem ott szoktam megvenni az óvszert. Mivel sokat járok kocsival egy közeli nagyobb városba nem okoz gondot beugorni a Tesco-ba. Ott nem foglalkoznak vele a pénztárosok h mit veszel meg hány éves vagy. Nekem volt olyan h mentem fizetni két csomag óvszerrel meg egy sikosítóval, semmi mást nem vettem. És a szeme sem rebbent a pénztárosnak. Pedig már készültem valami frappáns poénnal ha nézne egy nagyot.


SZóval nagy bevásárlóközpont vagy dorgéria. Leveszed a polcról és kész. Válogatin is tudsz a fajták között és nem fognak kifaggatni h kivel hogyan s miként akarod használni.


22/f

2009. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Odamész az eladóhoz és megmondod neki h egy óvszert kérek nem én még nem... kicsi vagyok még a sexhez... fejemre akarom húzni és küldeni a napiszarra^^
2009. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a vaterán, hátha van ócsón használt!
2009. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bemész a tescoba, leveszel egy dobozzal polcról, odamész a kasszához, és kifizeted... eddig egyszer szólt hozzám ezzel kapcsolatban a pénztáros, de akkor is csak jó szórakozást kívánt :D
2009. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!