Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így védett vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így védett vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ismételten elkezdtem fogamzásgátló tabletta szedését. Yasminelle-t szedtem egy hónapig, de sajnos nem vált be és váltanom kell. Most tartom az egy hetes szünetet, vasárnap kezdem a Dienille-t. Az lenne a kérdésem, hogy így gyógyszerváltással, és hogy van megvonásos vérzés a szünetes héten, védett vagyok? Kérdeztem a nőgyógyászom, és ezt a választ kaptam: "Hát meg szokták várni az egy hónapot, de hát ha belegondol ugyanúgy szedi, tehát védettnek kell lennie, nem?" Ez számomra nem volt elég meggyőző, és röhej, hogy egy orvos nem tud normális választ adni. Tapasztalt nők ilyen téren, Ti mit gondoltok? Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!
2013. okt. 8. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy 1 hónap letelt, Yasminelle-el, de a szünet után másikkal folytatom a fogamzásgátlást, tehát így védett vagyok? Csak, hogy biztos érthető legyen mit szeretnék kérdezni. :)
2013. okt. 8. 14:51
 2/6 breathe_me_in válasza:
Én a helyedben borzasztó gyorsan orvost váltanék. Ilyen "paraszti logikával" én is válaszolok bármilyen kérdésre, de akkor ez a hölgy/úr honnan vette a diplomáját?
2013. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úr, és gőzöm sincs....és azt még nem is mondtam, hogy magánrendelés, és elég jó pénzeket hagyok ott ezekért a jó tanácsokért....én hülye
2013. okt. 8. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,elméletileg a gyógyszerváltáskor,ha azonosak az összetevők,akkor nem lehet probléma.
2013. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem azonos, akkor sem lehet probléma.

Maximum akkor, ha eddig magasabb, de ezentúl alacsonyabb hormontartalmút fogsz szedni. De akkor sem garantált..

2013. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Saját érdekedben még egy hónap óvszer, és egy másik nődoki a jövőre nézve.
2013. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!