Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is védett a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is védett a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót kezdtem el szedni,de a nogyogyasz rosszul mondta,hogy hogy kell szedni. A tajekoztatoban is az allt,hogy a menstruacio elso napjan kell bevenni. Ezt tettem,es 18 napig vereztem tols. Elmentem egy masik nogyogyaszhoz,aki azt mondta,hogy a 3.napon kellett volna bevennem,rossz a tajekoztato...de azt elfelejtettem megkerdezni,hogy igy is vedett a fogamzasgatlo? Voltak napok amikor azt hittem elmult,es akkor volt szex,kb.a 16.szem utan..
2013. szept. 16. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha volt már másfél hete h szedted akkor igen hatott
2013. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Symicia egy olyan fog. gátló, amit ha a vérzésed első napján veszel be, akkor már az első szemtől kezdve véd. Amúgy meg igen is lehet az első naptól kezdve szedni, nem a betegtájékoztató volt a rossz, vagy az orvos hülye vagy te értettél valamit félre. Viszont lehet szedni a vérzés 2-3. napjától is, viszont akkor 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni.

Az első 3 hónapban lehetnek köztes vérzések a gyógyszer mellett, kell egy kis idő, amíg megszokja a szervezet. Viszont van olyan is, amikor is az adott gyógyszer nem megfelelő. Ebben az esetben újra el kell menni orvoshoz és az elmondja a továbbiakat.

2013. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!