Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta miatt voltak ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta miatt voltak ezek a rosszul létek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem be először fogamzásgátló tablettát (Corenelle)

Délbe vettem be, estére rosszul voltam iszonyatos hányinger (nem hánytam) és fejfájás gyötört. Normális ez ilyenkor? Meddig fog tartani? Elolvastam a betegtájéjőztatot, de inkább személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi.


2013. okt. 7. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztatón szerepelnek olyan mellékhatások amiket tapasztaltál, szólj az orvosodnak.

Ha nem szerepelnek ilyen mellékhatások, akkor meg AZONNAL szólj az orvosodnak.

A személyes tapasztalat egyedi. Ahány ember annyiféleképpen működünk. Nem filozofikus bölcselkedés akar ez lenni, hanem sima biológia. mindenkinek van egy metabolizmusa. Neked olyan amilyen, másnak más. Máshogy reagálsz azonos adagú, típusú, hormonra mint más. Ne más személes élményére légy kíváncsi, hanem az orvosod tanácsára!

2013. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Én a velgyn-t szedtem. 1 hétig küzdöttem a hányingerrel és a gyengeséggel, a vérnyomásom 90/60 volt, többször is mértem....nem lesz jobb, én nem bírtam kivárni azt az időt, mindenki mondta hogy 2-3 hónap és elmúlik, na de ki bír 2-3 hónapig émelyegve ébredni és feküdni? Váltottam. Azóta semmi bajom. Ha rosszabbodik szólj az orvosnak és válts másik gyógyszerre.
2013. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt. Dienille-t szedtem, este vettem be, és hajnalban ébredtem elviselhetetlen hányingerre. Egy idő után megszűnt ez a mellékhatás, de jött helyébe vagy 5 másik. Jobb lenne, ha betiltanák ezt a sz.art egyébként, de ez az én személyes véleményem.
2013. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!