Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt a párommal, védekeztünk, de kiszakadt az óvszer. Szombaton kell megjönnie a menstruációmnak. Ha nem jön meg, akkor valószínű, hogy teherbe estem? Illetve, ha megjön, az biztosan kizárja, hogy terhes vagyok?
2013. okt. 4. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjön akkor valószínűleg nem vagy terhes, ha nem jön meg az lehet amiatt mert késik mert most idegeskedsz.
2013. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért. *lehetek
2013. okt. 4. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
A párod is előbb kérdezte ezt meg szerintem. De létezik esemény utáni tabletta. Ha nem akarsz kockáztatni, akkor szerezz be azt.
2013. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt fekszik mellettem, úgyhogy nem hiszem :) köszi a válaszokat!
2013. okt. 4. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki minden esetben. Hiszen mire megtörténik a beágyazódás belefér egy mensi.
2013. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha teherbe is estél az kb 3-4 hét múlva derül ki.Igy ha lesz szombaton menstruációd még nem biztos hogy megúsztad sajnos ennek ellenére is teherbe eshetsz.Volt olyan ismerősöm aki menstruáció közben szexelt és terhes lett....Pénteken amint lehet menj el orvoshoz és kérj esemény utáni tablettát, azt 72órán belül lehet beszedni és még pont határidőn belül leszel ha jól számolom
2013. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, még akkor sem biztos, hogy terhes vagy, ha nem jön meg szombaton. Gondolom, most úgy várod a Szombatot, mint 4 éves kisgyermek a Mikulást.

...

Ha megjön, akkor valószínű, hogy nem vagy terhes.

...

2013. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy ne lehetnél. mindenki lehet. :D ezt fölösleges fel tenni :D vagy az vagy vagy nem,ezt te tudod,ha nem jön meg az vagy :D de fel találták a terhességi tesztet,és az esemény utánit is :D illetve az orvosokat :D
2013. okt. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha kiszakad akkor azonnal 72 órás tablettát vegyetek!!

ilyennel ne játszatok

az elvetetés nem valami jó dolog sőt az abortusz sem...

2013. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!