Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet rossz a teszt eredménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rossz a teszt eredménye ha ráfojt a kijelzőjére picit?

Figyelt kérdés

Egy tesztet végeztem el kora reggel, és picit ráfojt a kijelzőjére... X-Epil márkájút használtam és azonnal kimutatta az eredményt másodperceken belül és negatívot mutatott...

és ez volt reggel és azóta is azt mutatja, pedig állítólag csak 10 percig látható!

Aggódom segítsetek !!

Normális válaszokat KÖSZÖNÖM!



2013. okt. 3. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Negatív...
2013. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
További válaszokat is várok! Köszi
2013. okt. 3. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ez bármiben is befolyásolná. Ha nem vagy biztos, akkor vegyél egy új tesztet és próbáld meg újra.
2013. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ráfolyt*
2013. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, veszek újat igen és újra megcsinálom, mert már több mint 1 hete késik :(


bocsi a helyesírásért de ideges vagyok

2013. okt. 3. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Késhet mástól is.

Pl stressz,felfázás,stb.

2013. okt. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akár még 1 hónapot is késhet ilyenektől?
2013. okt. 4. 07:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Késhet,de ki is maradhat.

A helyedben várnék még max 2 hetet,és elmennék nőgyógyászhoz,mert félnék,hogy nagy a baj...

2013. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nagyon nem szeretném hogy a szüleim megtudják :(
2013. okt. 4. 08:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Csinálj egy újabb tesztet az a biztos, de egyébként nem tűnik el 10 perc után az eredmény csak már nem megbízható a leolvasható eredmény. (átválthat a pozitív negatívba meg ilyenek)


És ha nem figyel az be, hogy terhes is lehetsz (nem megfelelő védekezés, kiszakadt gumi, rosszul szedett fogamzásgátló), akkor pedig nem árt szólni a szülőknek ha amúgy rendszeres a menstruációd, hogy valami nem stimmel és egészen biztosan nem terhességről van szó. Mikor anno nekem ilyenem volt (mondjuk nekem nem is volt rendszeres), akkor szóltam anyunak, hogy mi a helyzet és hogy kizárt, hogy terhes legyek, mert ahhoz nem csak kézenfogva kellene sétálnunk,és innentől komolyan vette és szépen elmentünk együtt nőgyógyászhoz, mondjuk én akkor voltam éppen 18 és első látogatás... :)


Szóval ne idegeskedj (attól is késhet), és remélem megoldódik.


23 N

2013. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!