Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok vagy más azoka?

Figyelt kérdés

Augusztus vége óta nem élek szexuális életet, mindig óvszerrel védekeztünk, de egyszer amikor már elment, bennem marad és amikor kihúzta akkor az óvszer bennem maradt kb 2-3 centire, tehát úgy ha vége kint volt belőlem (remélem érthető), s óvatosan kihúztuk. Ezen eset után késett a mensim (mondjuk nem vmi pontos) ezért megijedtem és vettem 2 tesztet, 2 negatív lett. De úgytudom a teszt csak 2 hét után mutatja ki a terhességet, de azt is szoktam hallani, hogy az elmaradó mensi napjától lehet tesztelni. Tehát kb 1 hétután az esetre teszteltem 2 negatívot, majd meg is jött, bár annyira nem volt erős, utána a következő mensim előtt kb 3-4 napig barnáztam, utána az elmúlt és megjött, szintén nem a legerősebben. Most megint barnáztam pár napot és most kéne megjönnie. Egyébként nincs semmi más terhességi tünetem, illetve azt sem tudom, hogy ezt a barnázást mire véljem. Lehetséges, hogy terhes vagyok és azért van ez? Vagy lehet más oka?

(2 hónapja felfáztam, most kezdtem az egyetemet, ami elég stresszes, ha ezek befolyásoló tényezők)


2009. nov. 8. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Augusztus ota?Kérlek szépen, akkor már lennének terhességi tünetek is szerintem, bár soha nem voltam még terhes, de te sem vagy az. A felfázás, stressz nagy mértékben befolyásolja a menzit.

L, 19

2009. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz most egy tesztet és ha az is negatív, akkor nem vagy terhes! A baleset után 2 héttel érdemes tesztelni, előbb úgysem mutatja ki!
2009. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha augusztus vége óta nem szexeltél, és az utólsó vagy utolsó előtti szexből terhesség jött volna létre, akkor már éreznéd a tüneteket. Szerintem nem vagy terhes.
2009. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Augusztus óta már kb a hasad is elkezdene nőni, már azon is látnád.

Csinál még egy tesztet, de biztos, hogy nem vagy terhes.

Amúgy két hétnél előbb semmi nem mutatja ki a terhességet.

2009. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Menny orvoshoz ha terhes Vagy ha nem fő a Biztonság, nehogy valami gond legyen!

Remélem Segítettem!;-D

2009. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne parázz,nem vagy terhes! Egészen máig én is aggódtam,ugyanis:

múlthét vasárnap kellett volna megjönnie,ehelyett ma jött meg...1 hetet késett...

évszakváltás,stressz,idegeskedés,és máris eltud csúszni.

Pedig nekem eddig pontos volt.

képzelheted,milyen ideges voltam én is.Tesztet csináltam,negatív lett....Akkor megnyugodtam..


Nem feltétlen terhesség miatt késik.Bár kétség kívül arra gyanakszanak először.

2009. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan nehéz azt a tesztet úgy megcsinálni, ahogy a tájékoztatójában le van írva, hogy biztos legyen az eredmény?????
2009. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes.
2009. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csináltam tesztet, nem vagyok terhes...köztes vérzés meg nemtom mitől van, jövőhéten nőgógyász lesz ebből
2009. nov. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!