Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye terhességnek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye terhességnek, ha szedek tablettát? és. ->

Figyelt kérdés
Tablettát szedek lassan egy éve.3hónapja élek a barátommal nemi életet. Nem ez az első alkalom, hogy a tablettám elfogyása utáni, menstruációm megjövetele előtti 2napon is együtt voltunk, és gumit nem használtunk. Megjött a menstruációm, de olvastam olyat, hogy a menstruációtól függetlenül is lehet az egyén terhes. Mennyi ennek az esélye? Véleményem szerint 0,2%. Tévedek? L18
2009. nov. 7. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a tablettát folyamatosan, pontosan szeded 21 napig, akkor véd az egész 7 napos szünetben is, tehát menstruáció alatt is a terhesség veszélye nélkül együtt lehetsz a barátoddal (bár elég higiéniátlan és fertőzésveszélyes). Ha kihagysz egy-két szemet, akkor teherbe eshetsz, viszont mivel a tabletta mellet nem menstruáció van, hanem megvonásos vérzés, ezért akkor is "megjön", ha esetleg teherbe estél. Ha aggódsz, mert nem szedted rendesen, csinálj egy tesztet.
2009. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 7 napos szünetben is biztonsággal lehet gumi nélkül szexelni. a fogamzásgátló azért fogamzásgátló, mert gátolja a fogamzást. így önmagában. nemkell hozzá se óvszer, se megszakítás, se semmise. ha szeded, szexelhetsz minden más nélkül. a 7 napos szünetben is.
2009. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat! Akkor nincs probléma.
2009. nov. 7. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
az komoly hogy egy éve szedsz gyógyszert és nem vagy vele tisztában hogy a szünetben is véd..
2009. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3hónapja élek nemi életet. Nem ebből a célból kezdtem el használni, ezért nem voltam megbizonyosodva pl erről. De már képben vagyok.

Köszi a válaszokat!

2009. dec. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!