Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne ha tablettát ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha tablettát , óvszert és parmatex krémet is használnánk? Így mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
tudom őrültség, de annyira félek:(
2009. márc. 24. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

na még találj ki mellé valamit és akkor tuti nem leszel az:D

Már a tabi 99,9 százalék védelem.

2009. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

az óvszert ajánlom és tablettát

de ez a kettő együtt szerintem megvéd teljesen

2009. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szija!

hát annyira őrültség, mint nálam... én nagyon-nagyon parázós vagyok, elején nagoyn féltem, óvszert használtunk végig, aztán most már tabit szedek és elején natur és végére párom vesz fel óvszert. így kb 0,001% a terhességnek (csak akkor lehet 0%, ha egyáltalán nem is csinálod). de amúgy tényleg nem kell annyira aggódni :) ha a baba jönni akar, akkor így is úgy is jönni fog... najó szeplőtelenül azért csak nem! =)

de jó, hogy felelőségteljes vagy, becsülendő, sajnos nagoyn sokan nem törödnek vele... csak okosan! :)

2009. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhességnek semmi, de annak, hogy elrontjátok az élvezetet sok!
2009. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
am tablettával szabad parmatex krémet?
2009. márc. 24. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésedben Pharmatex tablettára és krémre gondoltál, akkor csak az egyiket használd!!! Plusz mellette a gumi, ha megnyugtat. De ha szájon át szedhető tabira gondolsz, akkor mehet mellette a krém, de ha szeded rendesen, akkor semmilyen más módszer nem kell, mert az csak ront az élményen. Te tocsogni fogsz a krémtől, barátodnak pedig gondolom nem kényelmes a gumi.
2009. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tabi+gumi bőven elég. Egyébként a gatyád is rámegy, ha ennyit költesz. De ha van miből és van kedved annyit macerázni, akkor védekezz csak 3féleképpen. Fog.gátló tabi mellett a megszakítás is hatásos és olcsóbb is :) Mellesleg a tabi önmagában is megfelelő, ha rendesen szeded...
2009. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőven elég a tabletta, vagy a gumi+pharmatex párosítás! Ezek közöl a tabi a legbiztonságosabb!Én 5 éve szedem és nem lettem még terhes, mert RENDESEN szedem! Ne parázz, emelett elég költséges is! Tabi egy jobb fajta 5-6 e FT, óvszer és még pharmatex is, hát, jó nektek, hogy ennyire futja!
2009. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!