Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lecsúszott a gumi, és hát sajnos későn vettük észre. Másnap elmentem eseményutáni tablettáért, be is vettem. Mielőtt bevettem csináltam egy tesztet (bár szerintem még akkor feleslegesen) ami negativ lett.
2009. nov. 7. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha bevetted a tabit nemleszel terhes.
2009. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem a tabletta megakadályozza hogy terhes legyél
2009. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen csak a tabletta is 85%-osan tuti!
2009. nov. 7. 15:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Aktus után legkorábban 14-15 nappal mutatható csak ki a terhesség.

Az esemény utáni tablettának is vannak hibaszázalékai (kb 0.1%), reméljük nem esel bele.

(Csak tegnap volt egy lány ki terhes maradt utána és kicsit szkeptikus lettem)

2009. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jóval több az mint 85%, nyugi :)
2009. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a teszt pénzkidobás volt. lehetsz terhes az esemény utáni ellenére is, csinálj tesztet KÉT HÉT múlva akkor is ha megjön addig.
2009. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az esemény utáninak a hatása attól függ, hogy milyen hamar veszed be - ha az elsö napban, akkor elég biztos, ha csak az utolsó órában, akkor meg bizonytalan, hogy hat-e. Ha mindjárt másnap bevetted, akkor valószinütlen, hogy terhes legyél - de egy tesztet csinálj két hét múlva.
2009. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rajta volt a papiron h 85%-osan biztos, nem magamtól találtam ki:)
2009. nov. 7. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
a Terhességet már 3-4 nap után kimutatja a terhességi teszt!
2009. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell félned, hatni fog az a tabletta :) Az utolsó válaszadó meg hülyeséget írt. A terhességet a terhességi teszt a beágyazódástól számított 3-4 napban mutatja ki legkorábban!! A beágyazódás pedig körülbelül 8-10 nap. Mégis hogy a fenébe mutatná ki a terhességi teszt a terhességet abban az időintervallumban, amég ez esemény utáni tablettával megelőzhető??? Nem létező dolgot nem tud mutatni semmi.
2009. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!