Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok, tabis kérdés. Segítesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tabis kérdés. Segítesz?

Figyelt kérdés
Szóval,akik szedtek gyógyszert...nektek így 1hét lett a menstruációtok?(mert úgy tudom,hogy 1hetet kell kihagyni mindig...nekem mindig 5nap..ezért hezitálok hogy szedjem e vagy se.

2013. szept. 27. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem úgy lesz, hogy megjön az első napon és a szünet alatt végig menstruálsz. Nekem pl. megjön a negyediken, és tart kb. 5 napig.
2013. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést.. mitől lenne 1 hét? nekem kb 2 napra csökkent!
2013. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én eddig azt hittem,azért van a 7napos szünet hogy végig....

De köszönöm hogy megnyugtattatok,hogy nem így van :D

2013. szept. 27. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nem igy van :D
2013. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

LE VAN ÍRVA A BETEGTÁJÉKOZTATÓRA, HOGY Kb. MIKOR JÖN MEG és az nem a szünet első napja!

Olvasd már el azt a papírt aztán ne ide gyere vinnyogni!!!

2013. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem azért mellékelik a gyógyszer mellé a betegtájékoztatót, hogy csörögjön a dobozban. El kellene olvasni A-tól Z-ig, mert rengeteg hasznos információ benne van. Az is benne van (pl. az enyémben), hogy a megvonásos vérzésnek a 7 napos szünet 2.-3. napon "kellene" megjönnie, de ez nem törvényszerű. A lényeg, hogy a 7 napos szünet valamelyikén megjöjjön a vérzés, lehet az a 6. vagy a 7. is. (Én pl. 3 hónapja szedem, az első szünetben a 4.-en, a másodikban a 3.-on, most pedig csak az 5.-en jött meg. Majd ez is beáll egy idő után.)
2013. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!