Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én miért félek tőle és más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért félek tőle és más nem? (lent)

Figyelt kérdés

9 hónapja szedek fogamzásgátlót, de nem merem hagyni, hogy belém élvezzen a párom. Ő sem erőlteti, sőt, ő sem akarja, de én már egy ideje akarom, de nem merem.

Miért van az, h más megszakításnál, semmiféle egyéb védekezés nélkül belemegy, élvezi, én pedig gyógyszer mellett, amit normálisan szedek, nem merem?:( Annyira nyuszinak érzem magam, hogy még erre vagyok képes, hogy ne parázzam túl.:(

köszönöm a normális válaszokat! 18L


2013. szept. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mert van eszed!!
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek szedsz akkor ha nem hagyod ,hogy a párod beléd élvezzen? :)


Régen én is ilyen nyuszi voltam,bár az miatt,mert nem 1x történtek kisebb balesetek,illetve,mert akkor még nem is szedtem gyógyszert.Szerencsére ez már elmúlt.


Felesleges pénzkidobás az,ha nem engeded meg neki,hisz gondolom nem véletlen ezt szeded,és nem gumival védekeztek.9 hónap után meg már igen csak van hatása,és ha normálisan szedted akkor nem lehet gond :)

2013. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

1.: pont az, hogy nincs esze és nincs tisztában a fogamzásgátló védőmechanizmusával.


Kérdező: kb csoda, ha NORMÁLIS szedés mellett teherbe esel fogamzásgátló mellett. Ha tudnád, mennyi nő kamuzza azt, hogy normálisan szedte, mikor néha kihagyott 1-2 szemet ...

2013. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!