Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal nem védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak dorina kérdése:

A barátommal nem védekeztünk és lehet h ment belém. Mennyi az esély hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Megszakításos módszerrel szoktuk csinálni . Amikor kivette még nem volt baj .. de amikor megint berakta érezte h már olyan volt a keze..aztán már csak pár perc után vette ki és elélvezett. Van rá esély hogy terhes legyek tőle?
2013. szept. 25. 00:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nézd, ahogy leírtad, került beléd a cuccból... ráadásul peteérés előtt 3-4 nappal...


Ha mindketten egészségesek vagytok, kb 30% az esély a teherbeesésre. Én a helyedben nem kockáztatnék...

2013. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
értem :/ és ez a peteérés ez azt jelenti hogy ilyenkor könnyebben terhes lehetek?
2013. szept. 25. 01:13
 13/19 anonim ***** válasza:

Megis hany eves vagy??? Ennyire igenytelenek a lanyok?? Ez mero igenytelenseg, nincs igenyetek arra, hogy tudjatok, mi megy vegbe a testetekben..


Annyira vegtelenul szanalmas es buta vagy.

2013. szept. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy,hogy nem tudod mi az a pete érés???lehetsz terhes. És ez nem igénytelenség hanem,a mai emberek nem tudják mi az a normális védekezés.Szexuálisan nem tanultak.
2013. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok ..és tudom hogy ez nem helyes amit csináltunk..:/
2013. szept. 25. 10:08
 16/19 anonim ***** válasza:
őszintén meg érdemelnéd,hogy terhes legyél. mert egyből tanulnál a dologból. Csak szegény pici nem érdemelne ilyen életet,vagy éppen azt,hogy elvetessék. 17évesen azért tudhatnád,hogy mi az a felelősség,és mi az a pete érés,illetve mi az a VÉDEKEZÉS
2013. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
hát csak remélem hogy nem lett baba .. de azért köszi a válaszokat és az őszinteségedet..
2013. szept. 25. 11:02
 18/19 anonim ***** válasza:

"17 éves vagyok ..és tudom hogy ez nem helyes amit csináltunk..:/"


Ha adhatok neked egy jótanácsot, mint nő a nőnek, akkor következőket mondom:

Te nő vagy. Ezzel csak annyi gond, hogy a legtöbb probléma szexuálisan a nőkkel van. Fertőzések, méhnyakrák, teherbeesés. Mivel a férfiak, főleg ha fiatalok, szex orientáltak, így ezeket a dolgokat elbagatellizálják. Nem fogja őket ez a dolog érdekelni, mert nem ők lesznek terhesek, gombásak és rákosak. Így egy nő többnyire magár marad evvel a problémával. Ha te nem figyelsz oda, akkor annyi volt. A szerelmed vagy partnered, nem az anyukád. Lehet, hogy szeret de ő férfiként éli meg a helyzetet és ők tudják legkevésbé, hogy mennyi minden múlik a szerencsén. De az a gond, ha csak egy kicsit is peches vagy: szívni fogsz. És persze leginkább Te leszel a hibás. Én kívánom, hogy soha ne érd meg, milyen az, mikor a buta kislányok teherbe esnek és ott sírnak az abortuszon, hogy hogy jutottak ide, még pasijuk is letagadta, hogy egyáltalán valaha látta a lányt... én láttam ilyet nem is egyet.


Te felelősséggel tartozol a testedért. És nemcsak a testedért, de méhed gyümölcséért is. Mert bármikor megeshet, hogy teherbe esel, akkor már 2 életért felelsz. A pasi meg megemeli szépen kalapját és tovább lép egy szép hamvas fiatal lányhoz.


Tehát kérlek téged, ha jót akarsz magadnak, mindig gondolj a védekezésre. A fiút is megóvod a balsorstól és magad is, a lelki kíntól.

Továbbá most már, hogy szexelsz évente jár el nődokihoz, mert behoztál az életbe egyújabb rizikófaktort. A női hüvely nagyon érzékeny, és mivel külső behatás éri, így fogékonyabb a fertőzésekre és méhnyakrákra. Éves szűréssel kiszűrhető időben, ha valami gond van.


Ne légy rest megismerni a tested. Hiába gondolsz a védekezésre, ha nem tudod, hogy működsz, akkor megint magad ellen játszol. Mert nem tudod, hogy mit csinálj. Pl. érdemes-e bevenni a tabit vagy sem? Ha pl épp abban a ciklusban vagy mikor vég a sárgatest hormon akkor nem.

Ismerd meg magad és a váratlan baleseteket is sokkal magabiztosabban kezeled majd.


A szex nem ott kezdődik, hogy beléd hatolnak.... a szex ott kezdődik, hogy felelős vagy magadért és a testedért.

2013. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
rendben ..megfogadom amit tanácsolsz ..ezentúl odafigyelek mindenre ..köszönöm
2013. szept. 25. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!