Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első hét első tablettája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hét első tablettája maradt ki, lehet bármi bajom? (Yasminelle)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 éve szedek Yasminelle fogamzásgátlót, a hét napos szünet utáni első napom van,tehát ma kéne kezdenem a következő levelet,amit nem fogok tudni megtenni,ugyan is én okos az új csomagot nem tettem a táskámba,és vidéken vagyok,csak holnap este megyek haza. Ez azt jelenti,hogy 2 szem gyógyszert fogok egyszerre bevenni az új csomag első két szemét. A betegtájékoztatóban azt írják,hogy 7 napig kiegészítő fogamzásgátlás kell, ami nem is gond,természetes. Viszont arra lennék kíváncsi,hogy fog-e jelentkezni bármi panaszom emiatt? Még sosem hagytam ki egy szemet sem,kicsit megijedtem. :/

Köszönöm!!



2013. szept. 23. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég volt velem is ilyen, először hagytam ki egy szemet, bár én a 3. héten. És a betegtájékoztatóban (ez mondjuk Dienille) az első két hétre azt írták hogy pótolni kell és ugyanúgy szedni mintha ami sem történt volna. Nem hinném, hogy bármi bajod lesz tőle.
2013. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. :) Remélem tényleg nem lesz semmi gáz..

Nem is félnék ennyire,ha nem az első szemről lenne szó..:/ Csak fogalmam sincs a szervezetem hogy dolgozza fel,hogy letelt a 7 nap,és nem kap gyógyszert még további egy napig..:/

2013. szept. 23. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis hogy dolgozná fel? Nem történik semmi.

Viszont ha az első héten hagysz ki gyógyszert, és a 7 napos szünetben volt szex, akkor terhes lehetsz.

2013. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Szex az volt,viszont a párom nem bennem élvezett el. Tudom,hogy az előváladéktól is lehet terhes egy nő,viszont 2 év fogamzásgátlás után nehezen hiszem,hogy egy kis előváladéktól teherbe estem volna.

Mindenesetre köszönöm,és ha minden jól megy,holnap reggelre otthon leszek,és a szokásos este 10 órámhoz képest reggel 8-ra már beveszem az első szemet,12 órán belül leszek,és nem lesz semmi gond. :))

Köszi még egyszer mind a kettőtöknek. :)

2013. szept. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!