Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első hét utolsó napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első hét utolsó napján (tehát a 7. napon) sikerült hánynom a tabletta bevétele (yasminelle) után 3 órával? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudtam pótolni a tablettát, mivel nem volt nálam és így csak órákkal később (12 óra elteltével persze)tudtam pótolni. Az előző héten szeretkeztem a párommal védekezés nélkül azóta használunk egyéb védekezést is. Orvoshoz nincs időm elmenni, mert vizsgaidőszak kellős közepe van, de szeretném megtudni, hogy akkor most mire számíthatok. Fontos lenne!! Előre is köszönöm.
2013. jan. 6. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:
És 1 éve szedem.
2013. jan. 6. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, hogy rá 3 órára hánytam de én bevettem tabit 12 órán bőven belül.. Ha használtatok azóta védekezést akkor sztem nem lesz baj!
2013. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!