Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex fogamzásgátlás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Barátommal mindig óvszert használunk, de még így is benne van a pakliban szerintem a teherbeesés. Hallotam a Pharmatex-ről. Kinek mi a véleménye róla? Fiatal korban is lehet használni? Nem szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni...

2013. szept. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az óvszer sokkal de sokkal megbízhatóbb, mint a Pharmatex.
2013. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a legbiztosabb megoldás, sok rosszat hallottam már róla, sőt egy új fogalom is született...pharmatex baba. Szerintem ez mindent elmond. Én nem használnám a helyedben. Akkor már inkább óvszer. 25/N
2013. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a Pharmatex annyira jó fogamzásgátló lenne akkor nem lehet vény nélkül megkapni. Nem jó,nem ajánlom,én is nagyon sok rosszat hallottam róla,terhességet is.Akkor maradjatok inkább az óvszernél ezerszer jobban jártok.
2013. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én augusztus közepén abbahagytam a Marvelon fogamzásgátlót hosszú (8 év) használat után. Azért kaptam 15 évesen, mert borzasztó rendszertelen volt a menzeszem (hetekig tartott, aztán hónapokig nem jött meg, szóval sokat voltam kórházban). Azután egészen tegnapig a Pharmatex-szel védekeztünk a következő módon: természetesen MEGSZAKÍTÁSSAL (!!!), előtte nem fürödtünk (max, csak reggel és du.-este szeretkeztünk), utána én már nem fürödtem, de igyekeztem WC-re sem elmenni pár órát, nehogy kijöjjön a spermicid. Így nem volt gond. Nekem sok barátnőm hasonlóan használja, valaki már 6 éve, semmi gondja nem volt vele, de az előírásait muszáj betartani, csak akkor hatékony. Most voltam orvosnál, ő ajánlotta a Nuvaring hüvelygyűrűt, amiben jóval kevesebb hormon van, mégis megbízható. Ha esetleg gondolod, érdeklődj utána az orvosodnál! Nem bántja a májadat, helyileg fejti ki a hatását. Nem kell minden nap figyelni rá; felteszed, 21 napig ott van, majd leveszed; a 7. napon vissza. A Nuvaring-mentes időszakban jön majd meg. Erről is csak jókat hallottam! Dokim szerint jobb, mint a tabi, mert a hasmenéses-hányásos vírus esetén is megbízható, nem kell izgulnod miatta. Addig pedig használjátok a leírtak szerint a Pharmatexet!

2013. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!