Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 eves vagyok es ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves vagyok es ilyenkor mar tehetek spiralt?

Figyelt kérdés
ijenkor mar szabad tenni? Romaniaba Szatmar megyebe mar hol lehet? Hany eves kortol lehet egyaltalan?Kell a szulo is hozza?
2009. nov. 5. 21:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek ....es nem nekem kene hanem az unokatestveremnek! en maradok az ovszernel! Azert elek ilyen korba szexualis eletet,mert mar 3 eve jarok egy fiuval,es inakbb vele vesztettem el mint egy akarmilyennel:)!

Es miert kritizaljatok a hataron tul elo magyarokat is...meg ha Romaniaba is elunk! a helyesiras miatt? Tobb helyesirasi versenyt nyertem...szoval....de itt nem szeretek okoskodni a helyesirassal:)

2009. nov. 6. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!