Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakított velem a pasim és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a pasim és csak pár napja kezdtem el szedni a fog. Gátló tablettát, mit tegyek, hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Dehogyis, inkább ismerkedjünk meg. Nehogy hiába szedd a gyógyszert ;)
2009. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ciklus közepén ne hagyd abba a tablettát, mármint amíg nem telik le a levél ne hagyd abba. A továbbiakban pedig szerintem egy telefont a nőgyógyásznak és ő megmondja, hogy mitévő legyél, de szerintem első levél után nyugodtan abbahagyhatod, a lényeg, hogy megkezdett levelet ne hagyj félbe. Ha három havi adagod van, akkor ez sajnos anyagi veszteség, de akár végig is szedheted, elvégre sosem tudod, mikor toppan be az új párod :)
2009. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a következő párjával egyből óvszer nélkül ugorjon az ágyba. Jó fejek vagytok. Ti ennyire bíztok az első jött mentben? Nem csalódtatok még?
2009. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsi, de ki mondta, hogy óvszer nélkül ugorjon az ágyba? A fogamzásgátló tabletta és az óvszer hol zárja ki egymást? Gondolj bele, ha úgy alakul, hogy lesz párja egy hónapon belül. Érdemes annyi időre abbahagyni a fogamzásgátlót, főleg ha kimarad belőle otthon 2 levél? Csak borogatná vele a hormonrendszerét...Nem tudom miért kell alaptalanul rögtön a legrosszabb szándékot és tudatlanságot keresni a válaszok mögött...
2009. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha semmi remény a békülésre akkor hagyd abba nyugodtan akár azonnal is, ne terheld feleslegesen az egész levéllel a szervezeted.
2009. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!