Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mostanában mintha többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mintha többet kívánnám az ételt. Ez leeht a terhesség jele?

Figyelt kérdés
6 napja feküdtünk le az élettársammal.. :) (azóta kicsit többet kívánoma kaját... de ez már lehet annak a jele 6 nap után?? :) )
2009. nov. 5. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem viszont a hülyeség jelei azonnal felfedezhető
2009. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jólvan az sose volt nálam próbléma :)... de azért kösz =)
2009. nov. 5. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
A tehenitisz kórban szenvedsz.
2009. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anyáddal együtt ;)
2009. nov. 5. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, ilyen korán még nem észlelhetőek a terhesség jelei. Mindig azt szoktam mondani, hogy a legelső jel a menstruáció elmaradása. Ezen a napon érdemes a leghamarabb tesztelni is, de talán még az is korai, vagy az aktus után 2 héttel legkorábban. Terhességi tünetek pl. a fémes íz a szájban, szédülés, hányinger stb. a HCG hormon megjelenésével kezdődnek az pedig akkor jelenik meg leghamarabb, amikor már a teszt is mutatja. Nem tudom szeretnél-e kisbabát, de ettől függetlenül szurkolok, hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd :)
2009. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Húh nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Örülök h vannak ilyen normális emberek is mint Te :) Köszi mégegyszer else tudod képzelni h mennyit segitettél :)
2009. nov. 5. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Még egy jó tanács: Ha tesztelsz, akkor reggeli első vizeletből tesztelj 10-es érzékenységű terhességi teszttel. Sajnos nagyon sok vacak tesztet árulnak, a Qupidot tudom ajánlani, az még senkit nem vert át :):) És ha az első teszted negatív, de továbbra sincs menstruációd, akkor 2 nap múlva szintén reggeli első vizeletből ismételd meg a tesztet :):)
2009. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Húhh nagyon köszönöm Te vagy a megmentőm =)... Am szted sok az esély arra h baba lesz?
2009. nov. 5. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez függ attól, hogy a ciklusod hanyadik napján történt az aktus, tehát 28 naponként jön meg a menstruációd, akkor a 10-15. nap esélyes a gyermekáldásra leginkább, hosszabb ciklusnál persze másabb, de mindig a két menstruáció között eltelt idő felénél van a legnagyobb esély :) Ha ilyenkor voltatok együtt és nem védekeztetek, akkor esélyes a baba :) Ha megszakítást alkalmaztatok, akkor az esélye gyakorlatilag nulla, bármelyik időszakban. Ha szeretnétek a babát, akkor mindenképp abban az időben próbáljátok amikor említettem és seperc alatt összejön :):)
2009. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem ... háát nem vagyok ellen semminek, de valahogy, nem készültem fel rendesen, szal remélem h a baba még vár, mert... akk remélhetőleg nem lesz, mert a 10.ciklus napján feküdtünk le...

Nem győzök neked hálálkodni =)

2009. nov. 5. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!