Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kellett volna megvizsgálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna megvizsgálnia a dokinak mielőtt gyógyszert váltok?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy fél évig szedtem Mistral fogamzásgátlót, amitől az utóbbi két hónapban nem jött meg rendesen, csak barna folyásom volt. Csináltam tesztet, ultrahang nem vagyok terhes, (mégis nagyon féltem ettől), és ma voltam dokinál hogy váltsak gyógyszert, mivel látták a gépben hogy már voltam vizsgálaton, rákszűrésen így nem vizsgált meg, csak felírta a DECIORA fogamzásgátlót. Mi lesz ha megint nem jön meg normálisan? (most nem szedek semmit). Nem érzem magam terhesnek, semmi panaszom nincs. És nem kellett volna megvizsgálnia megint? Vérvételen is voltam már párszor idén, azt sem csináltatott.

18L


2013. szept. 18. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell vizsgálat,a doki beteszteli az újat aztán úgy is jelzed felé ha valami van.Addig próbálgatja esetleg a többi gyártmányt amég valamelyik jó nem lesz a szervezetednek,hisz a doki se tudhatja kinek hogyan reagál a teste és melyik gyógyszer lenne kapásból jó,Ő is csak megfigyel és várja a visszajelzésed!Ha eggyik se jó a szünetelést is ajálhatja.
2013. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellett volna.
2013. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!