Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette20 at irt fel nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette20 at irt fel nekem a nogyogyasz es olvasgattam de nem volt valami oromkelto amit lattam.16eves vagyok, mit gondoltok befog nrkem valni?

Figyelt kérdés
Rendszertelen menstruacio pattanasos bor policystas petefeszek. Elore iss koszonom es kerem csak olyanok irjanak akik szedik vagy hasonlo panaszokkal kuzdenek:)

2013. szept. 17. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 7 évig szedtem lindynette 20at és semmi gondom nem volt vele. Ha megint szednék gyógyszert azt választanám. Nem volt mellékhatása, terhes sem lettem mellette... szerintem jó. A mellékhatásokat mindegyinknél írja, de az nem törvényszerű...
2013. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem PCOS szindrómád van? A fogamzásgátló ezeket a dolgokat csak elfedi, de semmit nem javít rajta! 1x abba kell hagynod, és akkor ugyan ott fogsz tartani, mint előtte, vagy épp rosszabbul. Ez nem kezelés.


Fogamzásgátlónak lehet jó, mi nem tudjuk beválik e..., egyéne válogatja.

2013. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!