Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintettek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek a fogamzásgátló megzavarja a menszeszt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok most kezdtem el szedni a yasminelle fogamzásgátlót 1 hónapba, most vagyok a 7 naposszünet alatt! és még nem jött meg a menszeszem és már az 5 dik napnál vagyok! szerintettek megzavart a fogamzádgátló vagy itt már nagyobb baj van,terhesség?
2009. nov. 4. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Épphogy rendszeressé teszi a menstruációt. Hááát, ha túl hamar kezdtetek óvszer nélkül szexelni, akkor előfordulhat a terhesség.
2009. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még csak most kezdtem, nem lehet hogy még nem szokott hozzá a szervezetem és megzavart?
2009. nov. 4. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor szexeltetek? Védekeztetek??
2009. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát mikor elkezdtem szedni a gyogyszert a 6-dik napon szexeltünk! és nem védekeztünk :s
2009. nov. 4. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem csak nem szokott még hozzá a szervezeted. Én is ezt szedem 7hónapja és az első hónapot mi se vártuk ki, kb a 10. napon szexeltünk egyéb kiegészítő védekezés nélkül és semmi bajom nem lett, pedig közti vérzésem is volt az elején. semmi baj nem lesz, csak ne stresszelj rá, az első 3 hónapban még elfogadhatóak ezek a kis bakik.
2009. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akor ha nem is jön meg most az se baj? akor nem vagyok terhes?
2009. nov. 4. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan nehéz tesztet csinálni???
2009. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megjött! ugy hogy nincsen aggodni valóm :)
2009. nov. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!