Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már vki így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vki így?

Figyelt kérdés
Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót és akkor voltak mellékhatásai. Mellfeszülés, barnázás, vagy enyhe vérzés. Most újra elkezdtem, de ezek nem jelentkeztek. Ez jelentheti azt, hogy nem használ?

2013. szept. 13. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... nem élek ilyenekkel.. de az nem lehet hogy használ csak a mellékhatások nem jelentkeznek?? o.O
2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt szeretném kideríteni
2013. szept. 13. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
"barnázás" vagyis fosás? :D
2013. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelő orvosát, gyógyszerészét!
2013. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia! Én már több, mint 2 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig 2 fajtát szedtem, cypromixet, amit bőrproblémákra írtak fel, és erről váltottam Lyndinette 20-ra. A cypromix egy nagyon magas hormontartalmú fog.gátló, de én nem éreztem változásokat. Talán mellfeszülés volt az első hónapban, de más nem. Nálam használt, annak ellenére, hogy nem jelentkezett semmi mellékhatás. A Lyndinettét nem rég kezdtem el szedni, de eddig ennél sem tapasztaltam mellékhatást.


Ez a mellékhatásos dolog gyógyszer- és személyfüggő. A nőgyógyászom azt mondta, ha közti vérzés van azonnal keressem fel, mert akkor lehet nem használ az adott gyógyszer, másikat ír majd fel. Szóval nem értem, hogy amikor fogamzásgátlót szedtél és enyhe vérzésed volt miért nem kerested fel a nőgyógyászodat. Milyet szedsz és mióta?

2013. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tájékoztató szerint, ez az egyik mellékhatása. Azt nem írja, és az orvos sem mondta,hogy ha jelentkezik közti vérzés,akkor nem használna.
2013. szept. 13. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Symiciát
2013. szept. 13. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert annak idején jelentkeztek ezek a tünetek,még nem biztos,hogyha újra kezded szedni megint jelentkezni fognak.

A fogamzásgátló biztosan használ,csak a szervezeted,hormonháztartásod reagál másként.De lehet,hogyha ezeket nem tapasztalod,akkor tapasztalsz más tünetet...

2013. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, orvos szerint (is) használ..
2013. szept. 14. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!