Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésekor ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésekor ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni és még nem vagyok mindennel teljesen tisztában. Azt tudom, hogy ugyan abban az időpontban kell bevenni mindig. Nekem ez délután negyed öt. Csak van olyan, hogy délután négytől edzésem van, akkor kb. negyed órával korábban tudnám csak bevenni? Ugye ez még nem nagy gond?
2013. szept. 12. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2013. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tudom kicsit hülye kérdés volt, de még meg kell szoknom.
2013. szept. 12. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond. :)
2013. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem inkább estére kéne átteni a bevételét, mert mialatt alszol, kevesebb az esélye, h hasmenésed,hányásod lesz. illetve kisebb az esélye, h elfelejted bevenni. de ez csak az én véleményem. 18L
2013. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!