Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 éves kortól lehet fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves kortól lehet fogamzásgátló tablettát használni?

Figyelt kérdés
vagy anya megengedné vagy mit szolnának?hogy kezdjem el? segítsetek!
2007. szept. 29. 20:16
 1/6 anonim válasza:
96%
mindenképp a szüleid segitségét kérd,vagy ha nincs tul nagy bizalmad bennük akkor fordulj orvoshoz,de sztem ebben a korban még egészségesebb az "ösök"-re támaszkodni,ök normális esetben mindenbe melletted állnak.
2007. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj erről a szüleiddel, és orvossal, aki majd felírja, hogy szedjél e vagy sem... de szerintem 14 éves korban korai. akárki akármit mondd a fogamzásgátlóban VAN hormon, és a te még csak most kezdesz nő lenni. ugyhogy én a hejedben pár évet várnék, ne tedd tönkre a szervezetedet egy kis élvezet miatt, annyit nem ér...
2007. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Használj, de csökkentett hormontartalmút! És ne sokáig, értsd: 3 hónaptól tovább semmiképpen sem!

Balera

Yadine

2007. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat: Belara:D
2007. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
14évesen én a Lindynett 20-at szedtem, orvos felirja de beszéld meg édesanyáddal.
2007. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem muszály, ne terheld a szervezeted ilyennel,még várj egy kicsit,mig kifejlődsz, hacsak nem egyéb egészségügyi okokból kellene szedned.nekem először 16évesen írtak fel és akkor is kérdezte a doki, hogy nagyon muszály? mennyire komoly a kapcsolat?? mi akkor voltunk együtt az akkori barátommal 1,5éve.Mondta hogy hát nem szívesen irja fel ilyen fiatalon,jobb lenne a 18 de inkább ez mint egy abortusz! mindenképp kérdezd ki róla anyukádat is,nehogy kárt tégy a fiatal testedben!
2009. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!