Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szexuális élményektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexuális élményektől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete voltunk negyedjére együtt a barátommal, de minden alkalommal óvszerrel védekeztünk és nem hiszem, hogy bármi probléma lett volna. Sőt nem is élvezett el, előváladék is csak minimális volt. Viszont alapból a 23-25. napon szokott megjönni és már a 28 nap lesz most. Józan ésszel kizárnám a terhességet, de azért nagyon félek. Lehet a stressztől, vagy esetleg attól, hogy egyik alkalommal kicsit durván csinálta, vagy legalábbis fájt?

Ugye nem valószínű, hogy terhes lennék?



2013. szept. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Olvasd el a többi 300 ilyen kérdést, hátha segítségedre lesz.

(Azért nem azt írtam hoyg a többi hasonló kérdést, mert az kijönne vagy 5000-re)

2013. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az első élmények után megeshet, hogy néhány napot késik a menstruáció. Ráadásul Te stresszeled is magad, tehát 5-8 nap is elfogadható, azonban ha 12 napnál többet késik, akkor érdemes elgondolkodni egy teszten.
2013. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, h késhet-e a szextől, de a stressztől késhet. Nekem volt h egyik hónapban tejesen kimaradt a menzeszem, mert annyira stresszes voltam a suli miatt. Ha nem volt lyukas a gumi, akkor nem hinném h terhes vagy, főleg ha el sem élvezett (persze az előváladékban is van spermium, de igen kevés).
2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szex megkavarhatja a ciklusodat, valószínűleg csak attól késik. :) Azok alapján, amit leírtál, nem valószínű, hogy terhes lennél.
2013. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem anno az első után közel 2 hetet késett, azóta nincs ilyen probléma.
2013. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!